UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

Недоброчесна конкуренція

Sheriff
Sheriff
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 5 часов назад. Оффлайн
Строгий модератор сайта
На сайте: 13 лет
Сообщения: 11215

vynder09 сказал:

alneal сказал:

 

Виндер как всегда скажет ,такого ничего не было,давайте пруфы,как будто все как он скриншотят и скриншотят...

Можно создать тему опрос.Требовал ли скриншоты аккаунтов  виндер при обменах или нет .и два варианта + и -

 

Ну, щоб очерняти людину потрібно хоч якісь докази надати. 

Не бачу нічого складного в тому щоб відкрити особисті повідомлення і зробити скріншот переписки.

 

 

Ок, зробіть скрін переписки і киньте мені в особисті. 

 

 

kola-kola
kola-kola
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 16 часов назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель пяти приватников на 888pokerПобедитель Honey фриролла
На сайте: 4 года
Сообщения: 966

Sheriff сказал:

vynder09 сказал:

alneal сказал:

 

Виндер как всегда скажет ,такого ничего не было,давайте пруфы,как будто все как он скриншотят и скриншотят...

Можно создать тему опрос.Требовал ли скриншоты аккаунтов  виндер при обменах или нет .и два варианта + и -

 

Ну, щоб очерняти людину потрібно хоч якісь докази надати. 

Не бачу нічого складного в тому щоб відкрити особисті повідомлення і зробити скріншот переписки.

 

 

Ок, зробіть скрін переписки і киньте мені в особисті. 

 

 

     Абсолютно правильно, якщо ТС хоче покарати за наклеп, то хай надасть скріни (повністю всієї переписки), а то бачимо поки тільки слова одного проти слів другого, логічно також якщо він все це виносить на публічний осуд, то нехай надасть скріни і публіці, а там побачимо якщо Півта припече, то і він змушений буде підтвердити свої слова (найти ту переписку і зробити скріни), або відгребти по повній.

     P.S. Моя думка, що якщо при обміні з вас вимагають інформацію крім вашого ніку і походження грошей, то такий міняла, хай іде вслід за "рускім воєнним корабльом"

vynder09
vynder09
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 4 часа назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 2605

kola-kola сказал:

 

     Абсолютно правильно, якщо ТС хоче покарати за наклеп, то хай надасть скріни (повністю всієї переписки)

 

Власне, вся переписка була достатньо короткою, так як я не відповідав:

 

vynder09
vynder09
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 4 часа назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 2605

В них в компані є ще один алкаш(так як іших не може бути)

alneal
alneal
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 3 часа назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 13 лет
Сообщения: 5702

мне одному кажется что какая то предыстория с пивтом была раньше?emoji_u1f60a.svg

vynder09
vynder09
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 4 часа назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 2605

kola-kola сказал:

 

     P.S. Моя думка, що якщо при обміні з вас вимагають інформацію крім вашого ніку і походження грошей, то такий міняла, хай іде вслід за "рускім воєнним корабльом"

Щоб перевірити що нік дійсно того з ким обмінюєш потрібно щоб ім'я в данних акаунту співпадало з іменем одержувача переказу.

Тому я можу попросити скрін каси де показано ім'я власника акаунту і ім'я одержувача переказу

qawsed2
qawsed2
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 20 минут назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель 4-х приватников на 888poker
На сайте: 4 года
Сообщения: 2374

alneal сказал:

мне одному кажется что какая то предыстория с пивтом была раньше?emoji_u1f60a.svg

 

Ти провокував Півта ображати виндера, так як той "оскорбляет учителя"?

vynder09
vynder09
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 4 часа назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 2605

qawsed2 сказал:

 

Ти провокував Півта ображати виндера, так як той "оскорбляет учителя"?

 

біла прєдісторія

саме тому приблизно рік тому той алкаш мені написав "давай миритися"emoji_u1f602.svg

alneal
alneal
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 3 часа назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 13 лет
Сообщения: 5702

vynder09 сказал:

qawsed2 сказал:

 

Ти провокував Півта ображати виндера, так як той "оскорбляет учителя"?

 

біла прєдісторія

саме тому приблизно рік тому той алкаш мені написав "давай миритися"emoji_u1f602.svg

ну так давай предисторию

Sheriff
Sheriff
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 5 часов назад. Оффлайн
Строгий модератор сайта
На сайте: 13 лет
Сообщения: 11215

Моє рішення (як завжди - суб'єктивне):

 

1. Нагадую, що форум - не фінансовий майданчик і всі обміни виконується на ваш ризик. З нашої сторони, введенні деякі обмеження і попередження щодо потенційних шахрайських дій, але кожен рішення приймається кожним користувачем самостійно, виходячи з наявної на форумі інформації. Вимоги надання якоїсь додаткової інформації - це вже нюанси переговорного процесу двох контрагентів. В будь-якому випадку, він обміну завжди можна відмовитись і не погоджуватись на ті чи інші вимоги. 

 

2. З наданої переписки видно, що в частині про надання додаткової інформації наклепу немає, скоріше є напівправда, чи напівбрехня (кому, що більше подобається). 

 

3. Очевидно, що у pivt1 інформації про наявність мультиакаунтів у vynder9 немає, бо він посилається на когось іншого. Якщо він знайде цих "інших", а вони нададуть підтвердження, що у vynder9 є мультики, то обвинувачення в наклепі з pivt1 можна бути зняти повністю. Якщо таких фактів немає, то pivt1 має публічно вибачитись. В іншому разі, він отримає бан в кричалці на 1 місяць. Прошу pivt1 надати докази або вибачитись до 24 березня. 

 

4. Також зверну увагу vynder9, що вживання образливих висловів на кшталт "алкаш" - таке ж порушення форуму, як і наклеп. Поки "закрию очі", але триматиму в пам'яті.

 

kola-kola
kola-kola
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 16 часов назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель пяти приватников на 888pokerПобедитель Honey фриролла
На сайте: 4 года
Сообщения: 966

vynder09 сказал:

kola-kola сказал:

 

     P.S. Моя думка, що якщо при обміні з вас вимагають інформацію крім вашого ніку і походження грошей, то такий міняла, хай іде вслід за "рускім воєнним корабльом"

Щоб перевірити що нік дійсно того з ким обмінюєш потрібно щоб ім'я в данних акаунту співпадало з іменем одержувача переказу.

Тому я можу попросити скрін каси де показано ім'я власника акаунту і ім'я одержувача переказу

   Так, скрін переказу також, але там теж тільки ніки

vynder09
vynder09
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 4 часа назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 2605

Sheriff сказал:

 

 

2. З наданої переписки видно, що в частині про надання додаткової інформації наклепу немає, скоріше є напівправда, чи напівбрехня (кому, що більше подобається). 

 

 

 

Якщо я не вимагав ні в кого ні фото ні селфі паспорта то стверджувати що я все таки це робив - є напівправда чи напівбрехня?

 

вживання образливих висловів на кшталт "алкаш" - можна замінити на "людина схильна до алкоголізму", чи це також образа?

qawsed2
qawsed2
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 20 минут назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель 4-х приватников на 888poker
На сайте: 4 года
Сообщения: 2374

Sheriff сказал:

 

4. Також зверну увагу vynder9, що вживання образливих висловів на кшталт "алкаш" - таке ж порушення форуму, як і наклеп. Поки "закрию очі", але триматиму в пам'яті.

 

 

Почитати, як спілкуються в кричі, то алкаш це ще не образа emoji_u1f601.svg

Wesker
Wesker
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 6 дней назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 8 лет
Сообщения: 4963

На то она и крича.

Шибко чувствительным, обидчивым и интеллигентным там .. трудно, скажем так. emoji_u1f60a.svg

Если зашел, то будь готов, что могут морально опустить местные "збоченци" emoji_u1f915.svgemoji_u1f920.svgemoji_u1f910.svg

И вряд ли их перевоспитаешь. Крича- это как реслинг или бои  без правил, только при помощи букв.

И даже заходить туда надо правильно, как в  хату. emoji_u1f601.svg

Wesker
Wesker
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 6 дней назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 8 лет
Сообщения: 4963

Алкаш в  криче- это комплимент. emoji_u1f60a.svg

qawsed2
qawsed2
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 20 минут назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель 4-х приватников на 888poker
На сайте: 4 года
Сообщения: 2374

Wesker сказал:

На то она и крича.

Шибко чувствительным, обидчивым и интеллигентным там .. трудно, скажем так. emoji_u1f60a.svg

Если зашел, то будь готов, что могут морально опустить местные "збоченци" emoji_u1f915.svgemoji_u1f920.svgemoji_u1f910.svg

И вряд ли их перевоспитаешь. Крича- это как реслинг или бои  без правил, только при помощи букв.

И даже заходить туда надо правильно, как в  хату. emoji_u1f601.svg

 

Якщо обом чи кільком учасникам подобається це дійство, то чому б і ні?

 

Але коли Півт лиш вискочив з бану і зразу знову починає виндера поливати брудом прикриваючись м'якішими правилами кричі чи коли алніл ображає третю людину (Док Браун), який ніколи нікого не ображав на форумі і навіть не заходив в кричу, то це вже занадто.

qawsed2
qawsed2
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 20 минут назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель 4-х приватников на 888poker
На сайте: 4 года
Сообщения: 2374

Грімджокер при спілкуванні також не особо вибирає слова, виндер не на рівному місці стартанув)

kola-kola
kola-kola
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 16 часов назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель пяти приватников на 888pokerПобедитель Honey фриролла
На сайте: 4 года
Сообщения: 966

Wesker сказал:

На то она и крича.

Шибко чувствительным, обидчивым и интеллигентным там .. трудно, скажем так. emoji_u1f60a.svg

Если зашел, то будь готов, что могут морально опустить местные "збоченци" emoji_u1f915.svgemoji_u1f920.svgemoji_u1f910.svg

И вряд ли их перевоспитаешь. Крича- это как реслинг или бои  без правил, только при помощи букв.

И даже заходить туда надо правильно, как в  хату. emoji_u1f601.svg

     Согласен, в криче мягко говоря, весьма кислотная среда, бывало раньше там иногда зависал, так поначалу немного был "культурно шокирован"emoji_u1f601.svg, счас правда в основном в телеге общаюсь(там удобнее намного), хз, я бы отношения в криче  не переносил бы на форум, совсем другие форматы, или там бы на месте попытался бы решить или бы на крайняк через админов, последнее навряд ли, но никогда не говори никогдаemoji_u1f60e.svg

alneal
alneal
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 3 часа назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 13 лет
Сообщения: 5702

если ТС такой законник и требует извинений  и наказаний,скриншотя куски разговоров,пусть сначала сам извиниться  и понесет заслуженную кару

 

1 умышленное оскорбительное изменение ника

2 сравнение с собакой, если есть доказательство что я принадлежу к этому виду млекопитающих предъяви.

3 даже если как то докажешь что я принадлежу к роду псовых,неуважительное отношение к животным

 

vynder09
vynder09
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 4 часа назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 2605

alneal сказал:

если ТС такой законник и требует извинений  и наказаний,скриншотя куски разговоров,пусть сначала сам извиниться  и понесет заслуженную кару

 

1 умышленное оскорбительное изменение ника

2 сравнение с собакой, если есть доказательство что я принадлежу к этому виду млекопитающих предъяви.

3 даже если как то докажешь что я принадлежу к роду псовых,неуважительное отношение к животным

 

 

alneal
alneal
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 3 часа назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 13 лет
Сообщения: 5702

ну и что тут оскорбительного нашел?

виндер- бизнесмен?  Ну ладно за это извиняюсьemoji_u1f600.svgэто был сарказм

 

"а про  будет требовать скриншоты аккаунта и селфи не вздумай давать"  и что тут оскорбительного?

я ж не написал Виндер требует селфи и скриншоты,а написал  если будет требовать то не давай,предупредил человека.

Тем более  уже доказано скрином выше что скриншот аккаунта на котором видна конфиденциальная информация ты требуешь.

 

 

vynder09
vynder09
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 4 часа назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 2605

alneal сказал:

ну и что тут оскорбительного нашел?

виндер- бизнесмен?  Ну ладно за это извиняюсьemoji_u1f600.svgэто был сарказм

 

"а про  будет требовать скриншоты аккаунта и селфи не вздумай давать"  и что тут оскорбительного?

я ж не написал Виндер требует селфи и скриншоты,а написал  если будет требовать то не давай,предупредил человека.

Тем более  уже доказано скрином выше что скриншот аккаунта на котором видна конфиденциальная информация ты требуешь.

 

 

 

alneal
alneal
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 3 часа назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 13 лет
Сообщения: 5702

ладно про питарску погорячился, пруфов нет, а все остальное истина

и то.намного  больше вероятность что ты можешь быть питараской,чем я собакойemoji_u1f60a.svg

vynder09
vynder09
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 4 часа назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 2605

alneal сказал:

 а все остальное истина

 

 

то надай докази по решті, ти ж навчився прикріпляти скріншоти до коментарів

Серж
Серж
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 48 недель назад. Оффлайн
На сайте: 1 год
Сообщения: 20

.

Sheriff
Sheriff
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 5 часов назад. Оффлайн
Строгий модератор сайта
На сайте: 13 лет
Сообщения: 11215

Sheriff сказал:

 

 

3. Очевидно, що у pivt1 інформації про наявність мультиакаунтів у vynder9 немає, бо він посилається на когось іншого. Якщо він знайде цих "інших", а вони нададуть підтвердження, що у vynder9 є мультики, то обвинувачення в наклепі з pivt1 можна бути зняти повністю. Якщо таких фактів немає, то pivt1 має публічно вибачитись. В іншому разі, він отримає бан в кричалці на 1 місяць. Прошу pivt1 надати докази або вибачитись до 24 березня. 

 

 

pivt1 - бан в кричалці на 1 місяць

Кричалка наверх