UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

Поповнення 888покер в Україні

Victor 13
Victor 13
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 51 неделя назад. Оффлайн
Награда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 1 год
Сообщения: 31

Всім привіт. Я новорег, тому не судіть строго. Не можу здійснити депозит на 888покер. Карта доларова віза класік  банку Райфайзен. Онлайн підтримка банку посилається на постанову НБУ №18. Хоча в тексті даної постанови з усіма доповненнями на даний момент (а саме постанова НБУ №58 і постанова НБУ №78) чітко вказано, що єдине обмеження на "quasi cash" операції з валютної картки - це 100 тис грн в еквіваленті. Депозит на 888покер - це ж "quasi cash" операція чи ні? Читав тут, що в кого віза доларова від Приватбанку, то спокійно собі виводить і поповняє 888. Допоможіть розібратися. Наперед вдячний всім за відповіді.


888poker
batmanburgui
batmanburgui
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 час назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: Победитель шести приватников на PSПобедитель пяти приватников на 888pokerПобедитель новогоднего турнира 2021Победитель новогоднего турнира 2022Победитель мужского турнираПобедитель трех Honey фрироллов
На сайте: 14 лет
Сообщения: 5279

Могу тебе помочь с депозитом!

Переводи мне 220 грн на карту ПриватБанка, а я тебе скинул 7$!

Вот моя тема по поводу обмена:

https://www.uapoker.info/forum/batmanburgui/obmen-7-888-ps-na-privat24-1...

 

Напиши сюда, готов ли поменяться или в личку!

Victor 13
Victor 13
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 51 неделя назад. Оффлайн
Награда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 1 год
Сообщения: 31

Дякую за пропозицію. Але мінятися не буду. Депозит потрібен виключно для привязки карти і подальшого кешаута.

batmanburgui
batmanburgui
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 час назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: Победитель шести приватников на PSПобедитель пяти приватников на 888pokerПобедитель новогоднего турнира 2021Победитель новогоднего турнира 2022Победитель мужского турнираПобедитель трех Honey фрироллов
На сайте: 14 лет
Сообщения: 5279

Тогда напиши в поддержку онлайн или позвони на горячую линию Райффайзена и спроси о своей проблеме.

Victor 13
Victor 13
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 51 неделя назад. Оффлайн
Награда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 1 год
Сообщения: 31

Я так і зробив. Перший раз телефонував на гарячу лінію ще в кінці квітня. Тоді оператор сказала, що обмежень по карті нема ніяких, а причина - то якась технічна несправність з боку 888. А сьогодні зранку спробував поповнити ще раз 888 і додатково заради цікавості покерстарс. Невдало в обох випадках. Зрозумів, що не може бути технічної несправності в обох румах, як сказали на гарячій лінії. Подзвонив вдруге сьогодні. Описав ситуацію. Зіслалися на постанову НБУ №18. Пішов читати ту постанову... І дочитався до того, що на даний момент обмеження по моїй картці щодо quasi cash  операцій (депозит на 888 вважається такою) складає 100 тис грн. в еквіваленті. Ну тобто 10 дол. депозит не має блокуватися. Далі вирішив переписуватися з банком через онлайн підтримку інтернет банкінгу. Переписку кину наступним постом...

Victor 13
Victor 13
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 51 неделя назад. Оффлайн
Награда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 1 год
Сообщения: 31

Доброго дня. Ваш банк блокує платежі quasi cash . Оператор з вашого інформаційного центру говорить, що операції блокуються через постанову НБУ №18. Після ознайомлення з нею, я так розумію, що йдеться про пункт 14 даної постанови. Поясніть тоді чому ваш банк не бере до уваги 2 постанови НБУ №58 та №78, які доповнюють пункт 14 постанови НБУ №18? Дякую за відповідь.

Ви, сьогодні, 12:19

 

Доброго дня. Мене звати Діана. Мені потрібно 10-15 хвилин для перевірки інформації

Підтримка, сьогодні, 12:24

 

Перепрошую за тривале очікування, виникла черга запитів. Повернусь до Вас трохи пізніше. Сподіваюся на розуміння

Підтримка, сьогодні, 13:09

 

Вікторе, дякую за терпіння. На виконання вимог НБУ щодо встановлення ліміту на операції переказу коштів, в т.ч. зарахування на користь PayPall, Revolut тощо Банком здійснюються технічні налаштування. На цей час тимчасово операції недоступні. Виведення коштів із деяких рахунків (PayPall, Revolut, Skrill тощо) на картку Райфу можливе в разі, якщо інформація щодо даної операції передається до Банку як переказ з картки на картку. За іншими типами операцій платежі не будуть успішними.

Підтримка, сьогодні, 13:22

 

Я відповіла на Ваше запитання?

Підтримка, сьогодні, 13:25

 

ні

Ви, сьогодні, 13:59

 

https://promo.bank.gov.ua/fin-defense/#section-9 ось посилання на оф. сторінку НБУ, де чітко зазначено які обмеження діють на операції "quasi cash" на даний момент. А саме - Такі операції громадяни можуть здійснювати лише з валютних платіжних карток у межах ліміту до 100 тис. грн у еквіваленті (це більше $3 тис.) на місяць.

Ви, сьогодні, 14:03

 

і в постанові НБУ №18 з усіма доповненнями на даний момент (а саме постанова №58 і постанова №78) єдине обмеження на "quasi cash" операції з моєї валютної картки це місячний ліміт 100 тис грн в еквіваленті

Ви, сьогодні, 14:08

 

в знайомого доларова ВІЗА від приватбанку і він спокійно здійснює ті операції, які мені недоступні

Ви, сьогодні, 14:09

 

тому дайте будь-ласка відповідь, який конуретно пункт якої конкретно постанови НБУ ви виконуєте на вимогу НБУ, коли блокуєте мої операції? і в якій редакції...

Ви, сьогодні, 14:12

 

Вікторе, для виконання вимог НБУ банк має провести технічні налаштування, на жаль, це не швидко, як хотілось би, адже це процес який потребує і оновлення в програмних комплексах банку. тому нам необхідний для цього час, приносимо вибачення, що потрібно очікувати, поки терміни озвучити не має можливості, але сподіваємось, що це відбудеться якнайскоріше

Підтримка, сьогодні, 14:40

 

Вже більше місяця банк не може провести технічні налаштування і ви навіть не можете сказати коли він їх проведе. Ви жартуєте? Чомусь інші банки можуть... А мені що порадите робити? На моєму місці ви б що зробили? Чекали невідомо скільки чи просто пішли і зробили картку в інший банк? Я ж не один такий. Хочете сказати, що всім клієнтам Райфайзена вже стільки часу недоступні аналогічні операції, бо банк банально не може оновити програмне забепечення більше місяця. Скільки ж клієнтів від вас пішло за цей час? І ще скільки піде? Жесть. Напевне треба міняти банк... А ще завтра скоріш за все напишу на вас скаргу в НБУ і залишу негативний відгук на minfin.com.ua/company/aval/review/.

Ви, сьогодні, 16:02

 

НІчого особистог проти вас, Діана, я не маю... не сприймайте на власну адресу.

Ви, сьогодні, 16:03

 

і ще одне... як мені отримати офіційний документ, що Райфайзен блокує мої операції стільки часу через технічні несправності зі свого боку?

Ви, сьогодні, 16:10

 

Вікторе, розумію Ваше невдоволення. Дуже хочемо допомогти Вам у вирішенні запиту, для цього зараз передам Ваше питання менеджеру з обслуговування клієнтів, який візьме Вашу ситуацію під свій особистий контроль та спробує вирішити в індивідуальному порядку. Доведеться трохи зачекати на відповідь

Підтримка, сьогодні, 16:12

 

Доброго дня, Віктор, мене звати Олександра, менеджер з питань клієнтського сервісу, нам дуже прикро за виниклу ситуацію. Підготуємо письмову відповідь та надамо її тут, орієнтовно до кінця тижня.

Підтримка, сьогодні, 16:35

 

NIKOLYA777
NIKOLYA777
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 день назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: Победитель трех приватников на PokerStarsПобедитель трех приватников на 888pokerПобедитель трех Honey фрироллов
На сайте: 8 лет
Сообщения: 2515

Банк поменяй

Ты житель Украины, вот и сделай карту Укрбанка.

А не эту хрень

До войны еще можно было

Сделай Приват и забудешь о проблемах с депом навсегда

JekaSparrow
JekaSparrow
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 неделя назад. Оффлайн
На сайте: 10 лет
Сообщения: 683
Я сегодня утром со скрилла делал вывод на карту райффа, все быстро вывели.
vromanv
vromanv
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 43 недели назад. Оффлайн
VIP пользовательДобрый модератор сайта - волонтерПобедитель трех приватников на 888pokerНаграда: 1-е место в приватнике по Omaha на PS
На сайте: 13 лет
Сообщения: 2487

Victor 13

Дуже імпонує Ваш підхід в листуванні щодо вирішення питань, але рекомендую не переходити на особистості (порівняння нічого не вирішують, а СБ читає)  / напевне відповідь райфу не буде відрізнятись від стилю "нам дуже прикро за виниклу ситуацію".    

Робіть кешаут з райф карти в $/   створюйте доларову картку в приваті  - та вносіть готівкою через касу

Starik
Starik
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 18 недель назад. Оффлайн
Награда: Победитель двух приватников на TitanНаграда: Победитель двух приватников по Omaha,  PSПобедитель трех приватников на WilliamHillНаграда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 13 лет
Сообщения: 695

vromanv сказал:

Victor 13

Дуже імпонує Ваш підхід в листуванні щодо вирішення питань, але рекомендую не переходити на особистості (порівняння нічого не вирішують, а СБ читає)  / напевне відповідь райфу не буде відрізнятись від стилю "нам дуже прикро за виниклу ситуацію".    

Робіть кешаут з райф карти в $/   створюйте доларову картку в приваті  - та вносіть готівкою через касу

Підтримую! Тим паче, що райф досі працює в оркостані і не збирається звідти виходити!

ksionik
ksionik
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 5 дней назад. Оффлайн
"Бронза" в рейтинге игроков за 2018 г.VIP пользовательПобедитель пяти приватников на 888pokerПобедитель девяти приватников на PS
На сайте: 6 лет
Сообщения: 2181

Starik сказал:

vromanv сказал:

Victor 13

Дуже імпонує Ваш підхід в листуванні щодо вирішення питань, але рекомендую не переходити на особистості (порівняння нічого не вирішують, а СБ читає)  / напевне відповідь райфу не буде відрізнятись від стилю "нам дуже прикро за виниклу ситуацію".    

Робіть кешаут з райф карти в $/   створюйте доларову картку в приваті  - та вносіть готівкою через касу

Підтримую! Тим паче, що райф досі працює в оркостані і не збирається звідти виходити!

так і єemoji_u1f92e.svg

batmanburgui
batmanburgui
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 час назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: Победитель шести приватников на PSПобедитель пяти приватников на 888pokerПобедитель новогоднего турнира 2021Победитель новогоднего турнира 2022Победитель мужского турнираПобедитель трех Honey фрироллов
На сайте: 14 лет
Сообщения: 5279

vromanv сказал:

Victor 13

Дуже імпонує Ваш підхід в листуванні щодо вирішення питань, але рекомендую не переходити на особистості (порівняння нічого не вирішують, а СБ читає)  / напевне відповідь райфу не буде відрізнятись від стилю "нам дуже прикро за виниклу ситуацію".    

Робіть кешаут з райф карти в $/   створюйте доларову картку в приваті  - та вносіть готівкою через касу

Ну ты и рофлишь! Троль 55+ lvl

batmanburgui
batmanburgui
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 час назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: Победитель шести приватников на PSПобедитель пяти приватников на 888pokerПобедитель новогоднего турнира 2021Победитель новогоднего турнира 2022Победитель мужского турнираПобедитель трех Honey фрироллов
На сайте: 14 лет
Сообщения: 5279

 

"Доброго дня, Віктор, мене звати Олександра, менеджер з питань клієнтського сервісу, нам дуже прикро за виниклу ситуацію. Підготуємо письмову відповідь та надамо її тут, орієнтовно до кінця тижня."

Просто супер тех поддержка, ждать ещё всего лишь неделю!emoji_u1f644.svg

Victor 13
Victor 13
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 51 неделя назад. Оффлайн
Награда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 1 год
Сообщения: 31
Як сказав би юрист в такій ситуації - якщо між словами "кінця" і "тижня" відсутнє слово "поточного", то у банку для відповіді є рівно вічність)
 
Моя відповідь на їх останнє повідомлення:
 
"Надіюся, до кінця цього тижня. Прошу надати не просто письмову відповідь тут, а офіційний документ в форматі DOC чи PDF з усіма необхідними реквізитами, датою, печаткою, підписом і т.д. Також прошу в тексті максимально детально описати ситуацію, яка склалася між вашим банком та мною, а також причини, через які її неможливо вирішити. Повідомляю, що ваша відповідь ймовірно буде прикріплена до скарг в органи, що займаються захистом прав споживачів, а також НБУ."
Victor 13
Victor 13
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 51 неделя назад. Оффлайн
Награда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 1 год
Сообщения: 31

Відповідь онлайн підтримки:

 
Доброго ранку, Віктор, ми підготуємо відповідь, тільки потрібен певний час, орієнтовно на наступному тижні. Дякуємо за розуміння.
Підтримка, сьогодні, 09:16
 
Добре, що проблема втратила свою актуальність. Сьогодні у відділені привата за 10хв отримав валютну візу... потім ще 10хв постояв в черзі до каси... купив 10$ і відразу їх закинув на картку. Вже і депозит на 888 здійснив успішно і поставив необхідну суму на вивід. В основному все.
 
Тепер нюанси:
1. на карту після комісій зайшло 9.93 з 10$ (райф комісій не брав)
2. при депозиті на 888 сумою в 5$ з карти списало 5.05 (райф комісій не брав)
Кому не лінь, скажіть, такі комісії були і раніше, чи вже після початку війни появилися.?
 
 
Дякую всім за поради, критику і просто висловлення власної думки. Всім нам бажаю дожити до перемоги. Все буде Україна.
NIKOLYA777
NIKOLYA777
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 день назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: Победитель трех приватников на PokerStarsПобедитель трех приватников на 888pokerПобедитель трех Honey фрироллов
На сайте: 8 лет
Сообщения: 2515

 Без комиссии было.

Это сейчас  стали брать. Недели 2-3  назад

batmanburgui
batmanburgui
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 час назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: Победитель шести приватников на PSПобедитель пяти приватников на 888pokerПобедитель новогоднего турнира 2021Победитель новогоднего турнира 2022Победитель мужского турнираПобедитель трех Honey фрироллов
На сайте: 14 лет
Сообщения: 5279

Victor 13 сказал:

Відповідь онлайн підтримки:

 
Доброго ранку, Віктор, ми підготуємо відповідь, тільки потрібен певний час, орієнтовно на наступному тижні. Дякуємо за розуміння.
Підтримка, сьогодні, 09:16
 
Добре, що проблема втратила свою актуальність. Сьогодні у відділені привата за 10хв отримав валютну візу... потім ще 10хв постояв в черзі до каси... купив 10$ і відразу їх закинув на картку. Вже і депозит на 888 здійснив успішно і поставив необхідну суму на вивід. В основному все.
 
Тепер нюанси:
1. на карту після комісій зайшло 9.93 з 10$ (райф комісій не брав)
2. при депозиті на 888 сумою в 5$ з карти списало 5.05 (райф комісій не брав)
Кому не лінь, скажіть, такі комісії були і раніше, чи вже після початку війни появилися.?
 
 
Дякую всім за поради, критику і просто висловлення власної думки. Всім нам бажаю дожити до перемоги. Все буде Україна.

Ты что рофлишь или бухой???emoji_u1f612.svg

Сам же мне сегодня утром ответил, а теперь про комиссии спрашиваешьemoji_u1f928.svg

batmanburgui
batmanburgui
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 час назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: Победитель шести приватников на PSПобедитель пяти приватников на 888pokerПобедитель новогоднего турнира 2021Победитель новогоднего турнира 2022Победитель мужского турнираПобедитель трех Honey фрироллов
На сайте: 14 лет
Сообщения: 5279

"потім ще 10хв постояв в черзі до каси... купив 10$ і відразу їх закинув на картку" - опиши этот момент более детально!

1) Прямо в ПриватБанке купил 10$ или в обменке?

2) Сколько ты отдал за 10$?

3) Как ты пополнил карту (в кассе или терминале)?

4) Карту получил бесплатно в ПБ?

Victor 13
Victor 13
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 51 неделя назад. Оффлайн
Награда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 1 год
Сообщения: 31

1 серпня буде 3 роки як я кинув курити, бухати і вживати заборонені речовини. З ранковою відповідю трохи промазав... Вона мала адресуватися не тобі, а добродію, який питав про 0,5%. Стосовно мого питання, то в тих даних, які я кидав про 0,5% вказаний період - з 1 квітня по 30червня. Мене цікавило, як було до 1 квітня.

 

Далі по списку:

1) прямо в приваті купив бакс

2) 357 грн

3) в касі... фактично на руки я кеш не отримував... я відразу пояснив, що я хочу... на руки отримав 2 квитанції - про купівлю 10 доларів і про поповнення ними картки

4) карту отримав безкоштовно

kola-kola
kola-kola
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 47 минут назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель пяти приватников на 888pokerПобедитель Honey фриролла
На сайте: 4 года
Сообщения: 963

      Шо интересно, Райф депать не дает, а вот выводить дает, так шо пока карта привязана менять банк не буду (может все еще отгребется в обратную сторону), ну а если надо дополнительные средства в руме, то обменятся на 888 - без проблем.

vromanv
vromanv
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 43 недели назад. Оффлайн
VIP пользовательДобрый модератор сайта - волонтерПобедитель трех приватников на 888pokerНаграда: 1-е место в приватнике по Omaha на PS
На сайте: 13 лет
Сообщения: 2487

batmanburgui сказал:

vromanv сказал:

Victor 13

Дуже імпонує Ваш підхід в листуванні щодо вирішення питань, але рекомендую не переходити на особистості (порівняння нічого не вирішують, а СБ читає)  / напевне відповідь райфу не буде відрізнятись від стилю "нам дуже прикро за виниклу ситуацію".    

Робіть кешаут з райф карти в $/   створюйте доларову картку в приваті  - та вносіть готівкою через касу

Ну ты и рофлишь! Троль 55+ lvl

 

 

бібурік, чим те невдоволений? наче дівчисько без морозива

batmanburgui
batmanburgui
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 час назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: Победитель шести приватников на PSПобедитель пяти приватников на 888pokerПобедитель новогоднего турнира 2021Победитель новогоднего турнира 2022Победитель мужского турнираПобедитель трех Honey фрироллов
На сайте: 14 лет
Сообщения: 5279

Victor 13 сказал:

1 серпня буде 3 роки як я кинув курити, бухати і вживати заборонені речовини. З ранковою відповідю трохи промазав... Вона мала адресуватися не тобі, а добродію, який питав про 0,5%. Стосовно мого питання, то в тих даних, які я кидав про 0,5% вказаний період - з 1 квітня по 30червня. Мене цікавило, як було до 1 квітня.

 

Далі по списку:

1) прямо в приваті купив бакс

2) 357 грн

3) в касі... фактично на руки я кеш не отримував... я відразу пояснив, що я хочу... на руки отримав 2 квитанції - про купівлю 10 доларів і про поповнення ними картки

4) карту отримав безкоштовно

Спасибо за развёрнутый ответ, карманул!emoji_u1f44d.svg

Теперь отпишись, пожалуйста, удастся ли с 888 вывести на эту карту, буду благодарен!emoji_u1f91d.svg

Антоха
Антоха
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 22 минуты назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: 1-е место в приватнике на PartyPokerНаграда: 1-е место в приватнике на PokerStarsПобедитель десяти приватников на 888pokerПобедитель трех приватников на Lotos Poker
На сайте: 15 лет
Сообщения: 9331

batmanburgui сказал:

Victor 13 сказал:

1 серпня буде 3 роки як я кинув курити, бухати і вживати заборонені речовини. З ранковою відповідю трохи промазав... Вона мала адресуватися не тобі, а добродію, який питав про 0,5%. Стосовно мого питання, то в тих даних, які я кидав про 0,5% вказаний період - з 1 квітня по 30червня. Мене цікавило, як було до 1 квітня.

 

Далі по списку:

1) прямо в приваті купив бакс

2) 357 грн

3) в касі... фактично на руки я кеш не отримував... я відразу пояснив, що я хочу... на руки отримав 2 квитанції - про купівлю 10 доларів і про поповнення ними картки

4) карту отримав безкоштовно

Спасибо за развёрнутый ответ, карманул!emoji_u1f44d.svg

Теперь отпишись, пожалуйста, удастся ли с 888 вывести на эту карту, буду благодарен!emoji_u1f91d.svg

 

Удастся

sashua
sashua
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 час назад. Оффлайн
На сайте: 10 лет
Сообщения: 243

Кстати вопрос по комиссиям Приватбанка по Долларовой карте для Выплат.

Раньше брали 0,5% при выводе с 888.

А в последний месяц заметил, что и при депозите начали снимать 1%.

У всех так ?

Victor 13
Victor 13
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 51 неделя назад. Оффлайн
Награда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 1 год
Сообщения: 31

В мене так... Депозит 5$, з картки зняло 5,05$

Антоха
Антоха
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 22 минуты назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: 1-е место в приватнике на PartyPokerНаграда: 1-е место в приватнике на PokerStarsПобедитель десяти приватников на 888pokerПобедитель трех приватников на Lotos Poker
На сайте: 15 лет
Сообщения: 9331

Victor 13 сказал:

В мене так... Депозит 5$, з картки зняло 5,05$

 

Как 5, там же минимум 10

Victor 13
Victor 13
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 51 неделя назад. Оффлайн
Награда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 1 год
Сообщения: 31

На оф. сайті також вказано, що мін деп з візи - 10

 

https://ua.888poker.com/real-money-poker/deposit/limits/

 

Але коли в касі натиснути на "ліміти на депозити", то видає що мін - 5.

 

 

Victor 13
Victor 13
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 51 неделя назад. Оффлайн
Награда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 1 год
Сообщения: 31

Товариство, підкажіть, в кого валютна картка привата звичайна платіжна. Якщо нею розраховуватися за покупки в українських інтернет-магазинах, то по якому курсу буде йти конвертація. Де таке можна подивитися? Бо задав дане питання в чаті підтримки приват24 і ноль реакції.

kola-kola
kola-kola
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 47 минут назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель пяти приватников на 888pokerПобедитель Honey фриролла
На сайте: 4 года
Сообщения: 963

Victor 13 сказал:

Товариство, підкажіть, в кого валютна картка привата звичайна платіжна. Якщо нею розраховуватися за покупки в українських інтернет-магазинах, то по якому курсу буде йти конвертація. Де таке можна подивитися? Бо задав дане питання в чаті підтримки приват24 і ноль реакції.

   Не пойму, у тебя нет гривневой карты того же банка? Как по мне, то тебе логичней обменять валюту с валютной на гривневую карту по известному курсу на день обмена и оплачивать покупки в украинских интернет-магазинах гривневой картой, потому шо навряд ли курс в интернет-магазинах выгодней чем в банке и даже может быть, шо платеж с валютки может не пройти (у меня раз так было)

vaa.lcc
vaa.lcc
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 час назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель нашего турнира в PPI PokerПобедитель шести приватников на 888poker
На сайте: 7 лет
Сообщения: 706

Victor 13 сказал:

Товариство, підкажіть, в кого валютна картка привата звичайна платіжна. Якщо нею розраховуватися за покупки в українських інтернет-магазинах, то по якому курсу буде йти конвертація. Де таке можна подивитися? Бо задав дане питання в чаті підтримки приват24 і ноль реакції.

за покупки в українських інтернет-магазинах - По курсу для карт. 29,2549

Выгоднее снять валюту в кассе и сдать по 35 и выше и необязательно в Привате.

Валюту в кассе надо заказывать в Приват24 (2-3 дня ждать одобрения)

batmanburgui
batmanburgui
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 час назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: Победитель шести приватников на PSПобедитель пяти приватников на 888pokerПобедитель новогоднего турнира 2021Победитель новогоднего турнира 2022Победитель мужского турнираПобедитель трех Honey фрироллов
На сайте: 14 лет
Сообщения: 5279

vaa.lcc сказал:

Victor 13 сказал:

Товариство, підкажіть, в кого валютна картка привата звичайна платіжна. Якщо нею розраховуватися за покупки в українських інтернет-магазинах, то по якому курсу буде йти конвертація. Де таке можна подивитися? Бо задав дане питання в чаті підтримки приват24 і ноль реакції.

за покупки в українських інтернет-магазинах - По курсу для карт. 29,2549

Выгоднее снять валюту в кассе и сдать по 35 и выше и необязательно в Привате.

Валюту в кассе надо заказывать в Приват24 (2-3 дня ждать одобрения)

То есть заказав снятие с валютной карты в $ в отделении Приватбанка надо ждать ещё и какой-то срок? Неужели нельзя просто прийти в отделение и обналичить, к примеру, 50$ одной купюрой?

Кричалка наверх