UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

Up for 8

ssvgmff
ssvgmff
Пользователь онлайн Онлайн
За 2 победы в турнире прогнозов
На сайте: 11 лет
Сообщения: 643

Up for 8 на 888покер так і не запрацював, хоча на 888sport.com є матчі, але туди не дає за логіниться з даними з 888покер. Сапорт не відповідає, тричі їм писав, безрезультатно. Хтось щось дізнався?


888poker
pokerfish123
pokerfish123
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 неделя назад. Оффлайн
"Бронза" в рейтинге игроков за 2021 г."Бронза" в рейтинге игроков за 2022 г.Победитель тринадцати приватников на PSПобедитель Honey фриролла
На сайте: 5 лет
Сообщения: 128

Up for 8 у меня давно не открывается, тупо пустая страница грузится. Сам сайт норм работает 888sport.com, ставки все есть. 

ssvgmff
ssvgmff
Пользователь онлайн Онлайн
За 2 победы в турнире прогнозов
На сайте: 11 лет
Сообщения: 643

888sport.com і poker.888sport.com таке як ніби різні контори, в другому можу залогіниться, в першому не можу. Нову реєстрацію не знаю чи одобрять

OLexZTS
OLexZTS
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 3 дня назад. Оффлайн
Победитель двух приватников на 888poker
На сайте: 6 лет
Сообщения: 780

Я зареєструвався на цьому сайті але ввів іншу пошту, номер телефона. Потім перевірив чи пускає з цими даними в покерний клієнт і не пускає. Я не великий любитель покеру на 888 але ця акція те, що мені там подобалось, буду пробувати грати. Я був дуже близький до виграшу, вгадав 7/8 минулого місяця, потім отримав фрибет і виграв з фрибету приблизно 600 баксів, почав виводити. Запросили повторну верифу, я зробив деп і почав її проходити, вони тягнули як могли, дуже довго, а я проявив слабкість і залив ці гроші але диво коли залив, тоді одразу і пройшов верифу. Протягом цього процесу я намагався вияснити через підтримку, де зробив 1  помилку в виборі, так як у них немає історії виборів. І ось пишу я одного разу в чат і отримую наступне:

 

Цей процес тривав десь приблизно 4-6 тижнів і в кінці ось таке повідомлення. Так як з цими даними не пускає в покерний клієнт, а з даними з покерного клієнта не пускає на цей сайт, то я думаю що це два різних продукта для них, але це не точно. В будь-якому випадку буду менше робити перехрещувань з попереднім аккаунтом, щоб не забанили. Наприклад, зміню спосіб депу. 

OLexZTS
OLexZTS
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 3 дня назад. Оффлайн
Победитель двух приватников на 888poker
На сайте: 6 лет
Сообщения: 780

ssvgmff сказал:

888sport.com і poker.888sport.com таке як ніби різні контори, в другому можу залогіниться, в першому не можу. Нову реєстрацію не знаю чи одобрять

Можливо ти знаєш схожі ігри і підкажеш в особисті, бо мені дуже подобаються такого плану ігри. 

ssvgmff
ssvgmff
Пользователь онлайн Онлайн
За 2 победы в турнире прогнозов
На сайте: 11 лет
Сообщения: 643

Ні, більше не знаю. Почекаю ще відповіді від сапорту. Сьогодні ще раз їм написав. Якщо ні, то зареєструють там теж. Я вгадував раз всі матчі і одного разу 7 з 8

OLexZTS
OLexZTS
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 3 дня назад. Оффлайн
Победитель двух приватников на 888poker
На сайте: 6 лет
Сообщения: 780

ssvgmff сказал:

Ні, більше не знаю. Почекаю ще відповіді від сапорту. Сьогодні ще раз їм написав. Якщо ні, то зареєструють там теж. Я вгадував раз всі матчі і одного разу 7 з 8


виплатили за 10 вгаданих чи ні? як виводив? 

vanvanmega
vanvanmega
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 12 часов назад. Оффлайн
На сайте: 1 год
Сообщения: 37

Теж саме, тупо незаходить з місяць. 

ssvgmff
ssvgmff
Пользователь онлайн Онлайн
За 2 победы в турнире прогнозов
На сайте: 11 лет
Сообщения: 643

Це було давно, на Євро 2020 (2021) там були матчі на на груповий турнір , і мабуть навіть не 8, а 10, але і призовий фонд був 100к, вгадало щось біля 120 чи 140 людей, виплатили 700 доларів(трохи більше), але вони виплати робили двічі по 700, потім 700 зрізали( мабуть був такий хід, щоб люди почали на них грати). Так вивели, але як завжди тривалий вивід

ssvgmff
ssvgmff
Пользователь онлайн Онлайн
За 2 победы в турнире прогнозов
На сайте: 11 лет
Сообщения: 643

До речі в той розіграш, тут ще один з наших форумчанів тріумфував тоді в розподілі джекпоту, забув уже його нік)))

vasilek151279
vasilek151279
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 9 часов назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 4 года
Сообщения: 1178

коли вони вже цю акцію запустять? вже чотири тижня не відкривається

ssvgmff
ssvgmff
Пользователь онлайн Онлайн
За 2 победы в турнире прогнозов
На сайте: 11 лет
Сообщения: 643

Сьогодні відкрилася в мене кілька хвилин тому зробив прогноз, не була доступна два тижні, один раунд пропустив)))

vanvanmega
vanvanmega
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 12 часов назад. Оффлайн
На сайте: 1 год
Сообщения: 37

В мене також появилося

batmanburgui
batmanburgui
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 36 минут назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: Победитель шести приватников на PSПобедитель пяти приватников на 888pokerПобедитель новогоднего турнира 2021Победитель новогоднего турнира 2022Победитель мужского турнираПобедитель трех Honey фрироллов
На сайте: 14 лет
Сообщения: 5374

Кричалка наверх