UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

Свинство на Покерматч!

sabadaukr
sabadaukr
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 год назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: Победитель двух приватников на PokerStarsПобедитель Honey фриролла
На сайте: 4 года
Сообщения: 205

В суботу  в турнірі по покеру виграв 100 фріспінів в Легасі оф Деад.

Вчора ввечері зайшов на сайт, активув свої фріспіни, однак при заході в слот почала вискакувати помилка, як на цьому відео:

 

 

Я все це розписав в службу підтримки, показав навіть відео, написав, що в мене в налаштуваннях все було правильно і причина неможливості зайти в сло мені не відома. Техпідтримка порекомендували зайти з іншого пристрою. Я вирішив вранці зайти з робочого компа і спробувати там.

Зайшовши з робочого компа і зайшовши в Бонуси, фріспінів вже не було, мене це насторожило. 

Зайшов в слот Легасі оф Деад, мені вискочило повідомлення, що маю фріспіни. Думаю, дарма запереживав, однак, як виявилось, не дарма. 

Кручу перший слот, барабани крутяться, кількість фріспінів зменшується до 99, і вискакує повідомлення на англіській мові Eror. Заскрінити не зорієнтувався, перезайшов в слот, фріспінів немає.

Написав в тех підтримку, що така проблема, все робив за їх рекомендацією, попросив вирішити це якось.

 

Техпідтримка включила окуня  і пише

"Вам намагалися допомогти вирішити питанні, та запуститит саму гру. На жаль, згідно з нашими правилами - 5.3.19. У разі якщо у гравця виникнуть складності з активацією / використанням безкоштовних подарункових фріспінов (наприклад, отриманих при будь-якому розіграші), компенсації або перевидаче такі фріспіни не підлягають."

І посилають мене далеко.

 

Далі пишуть "Слот гра працює в штатному режимі.  Якщо у вас виникли складнощі з використанням безкоштовних подарункових фріспінов , компенсації або перевидача таких фріспінів  не підлягають. "

Я ж пишу: "так я не прошу їх перевидати чи компенсувати. Перевидати можна те, що я використав, чи десь щось не так зробив. Я жодних умов не порушив, я прошу мені надати а не перевидати мені мої фріспіни! Це зовсім інші речі!"

 

Вони: "З нашої сторони були нараховані на ваш аккаунт фріспіни. Ви їх навіть активували. Якщо у вас виникли складнощі з використанням безкоштовних подарункових фріспінов , компенсації або перевидача таких фріспінів не підлягають."

 

Ну хіба це не свинство! 

 


PokerMatch
arsenkoo
arsenkoo
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 года назад. Оффлайн
На сайте: 4 года
Сообщения: 29

В мене таке саме вчора було,з гугла помилка,з опери,те саме,але з мозіли все запрацювало,пробуйте!!!

alneal
alneal
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 49 минут назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 13 лет
Сообщения: 5726

плакать и жаловаться нечего,сча даже в анонсах в телеге они пишут.если вы по какой то причине не смогли отыграть фриспинов мы вам ничего не должны

 

sabadaukr
sabadaukr
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 год назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: Победитель двух приватников на PokerStarsПобедитель Honey фриролла
На сайте: 4 года
Сообщения: 205

arsenkoo сказал:

В мене таке саме вчора було,з гугла помилка,з опери,те саме,але з мозіли все запрацювало,пробуйте!!!

 

так не можу спробувати, бо в слот заходить, а самих фріспінів вже немає. 

Куди зникли - не відомо, канторка не повідомляє.

BooMBastiK
BooMBastiK
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 3 года назад. Оффлайн
На пользователя есть (или были недавно) претензии
На сайте: 4 года
Сообщения: 72

Ну и лол ....компьютер меняй или винду.... Уменя такое было на 7ке поставил 10ку и норм работает головешка)

topgoa
topgoa
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 14 часов назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: 1-е место в приватнике на PokerStarsНаграда: Победитель двух приватников по Omaha,  PSПобедитель 8-ми приватников на 888pokerПобедитель нашего приватника на Lotos PokerПобедитель Honey фриролла
На сайте: 12 лет
Сообщения: 2080

sabadaukr сказал:

arsenkoo сказал:

В мене таке саме вчора було,з гугла помилка,з опери,те саме,але з мозіли все запрацювало,пробуйте!!!

 

так не можу спробувати, бо в слот заходить, а самих фріспінів вже немає. 

Куди зникли - не відомо, канторка не повідомляє.

Они ограничены по времени обрати на это внимание. Я с приложения смог только активировать бесплатные спины , а с мазилы играл на слоте и бонус появился только тогда , когда открыл слот.

sabadaukr
sabadaukr
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 год назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: Победитель двух приватников на PokerStarsПобедитель Honey фриролла
На сайте: 4 года
Сообщения: 205

topgoa сказал:

sabadaukr сказал:

arsenkoo сказал:

В мене таке саме вчора було,з гугла помилка,з опери,те саме,але з мозіли все запрацювало,пробуйте!!!

 

так не можу спробувати, бо в слот заходить, а самих фріспінів вже немає. 

Куди зникли - не відомо, канторка не повідомляє.

Они ограничены по времени обрати на это внимание. Я с приложения смог только активировать бесплатные спины , а с мазилы играл на слоте и бонус появился только тогда , когда открыл слот.

 

Я бачив, активувати зміг вчасно, далі вже обмежень по часі не було. А зіграти не зміг, зникли.

topgoa
topgoa
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 14 часов назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: 1-е место в приватнике на PokerStarsНаграда: Победитель двух приватников по Omaha,  PSПобедитель 8-ми приватников на 888pokerПобедитель нашего приватника на Lotos PokerПобедитель Honey фриролла
На сайте: 12 лет
Сообщения: 2080

В том - то и дело , я понимаю  это ограничение в целом .

Aisberge1978
Aisberge1978
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 года назад. Оффлайн
Награда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 5 лет
Сообщения: 139

От хром есть браузер в котором можно все настроить,я по крайней мере давно снес хром и пользуюсь центбраузером и ресурсов меньше жрет и проблем не возникало подобных еще.

Кричалка наверх