UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

Гарно ж.. ку..ва)

lsv78
lsv78
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 32 недели назад. Оффлайн
VIP пользовательНа пользователя есть (или были недавно) претензии Награда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 10 лет
Сообщения: 3569
grimjoker
grimjoker
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 5 часов назад. Оффлайн
На сайте: 5 лет
Сообщения: 337

emoji_u1f644.svg

f_lampa
f_lampa
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 51 неделя назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 1 год
Сообщения: 291

авжеж гарно, бо українською!!!

alneal
alneal
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 12 часов назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 13 лет
Сообщения: 5704

а втрата значної кількості трафіка сайтом тобі все одно? 

Один будешь там  милуватися зі своїм провокатором фЛампою і гарно

видалено

 

Припиняйте вже. Модератор.

f_lampa
f_lampa
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 51 неделя назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 1 год
Сообщения: 291

alneal сказал:

а втрата значної кількості трафіка сайтом тобі все одно? 

Один будешь там  милуватися зі своїм провокатором фЛампою і гарно

Два дебіла Єто сілаemoji_u1f92a.svg

 

чому ті дозволяєш собі ображати інших людей?

Александр
Александр
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 день назад. Оффлайн
Всезнающий и всемогущий админ сайта
На сайте: 15 лет
Сообщения: 17088

Гарно, але непросто на жаль. Гугл транслейт можливо і можна прикритути до сайту, але ж це буде як те "немає сечі терпіти ці кляті борошна". Хоча, можливо це буде єдине можливе рішення.

 

Після технічних складнощів іде питання SEO. Не буду детально пояснювати чому, але більшість трафіку сайт втратить, і з найбільшою ймовірністю він піде на російські сайти, багато з яких видають себе за українські. 

 

Тож, я абсолютно відверто кажу, що у мене наразі немає готового рішення з цього питання. Але я про це думаю і сподіваюсь ми знайдемо прийнятний варіант. Ну, а поки що ви, як користувачі, можете вже зараз створювати україномовний контент. Я тільки "за". 

 

п.с. про темну тему для сайту також пам’ятаю. emoji_u1f643.svg

f_lampa
f_lampa
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 51 неделя назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 1 год
Сообщения: 291

Александр сказал:

Ну, а поки що ви, як користувачі, можете вже зараз створювати україномовний контент. Я тільки "за". 

 

 

що тут скажеш, підтримую обома руками emoji_u1f389.svgemoji_u1f389.svgemoji_u1f389.svg

 

kola-kola
kola-kola
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 часа назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель пяти приватников на 888pokerПобедитель Honey фриролла
На сайте: 4 года
Сообщения: 966

       Достобіса, най його шляк трафить, моє почуття прекрасного в стані афекту, чи тільки не міг шановний Кінь, навести генезис, цього безсумнівно перфектного образотворчого шедевруemoji_u1f60b.svg

vynder09
vynder09
Пользователь онлайн Онлайн
VIP пользовательПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 2605

alneal сказал:

а втрата значної кількості трафіка сайтом тобі все одно? 

 

 

То може обліпити форум зетками і свинячою символікою? Тоді ж кількість трафіку явно збільшиться.

А війна - то таке. Типу, хай міняються інші, а мене влаштовує пердіти в диван і передивлятись "іронію долі"

lsv78
lsv78
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 32 недели назад. Оффлайн
VIP пользовательНа пользователя есть (или были недавно) претензии Награда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 10 лет
Сообщения: 3569

f_lampa сказал:

alneal сказал:

а втрата значної кількості трафіка сайтом тобі все одно? 

Один будешь там  милуватися зі своїм провокатором фЛампою і гарно

Два дебіла Єто сілаemoji_u1f92a.svg

 

чому ті дозволяєш собі ображати інших людей?

Тому що давно не пижженний( до речі як і Шуфрич)))

Адже ображати, поливати брудом, обсирати, зневажати людей, знаючи шо тобі за це не прилетить, дуже просто...  

lsv78
lsv78
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 32 недели назад. Оффлайн
VIP пользовательНа пользователя есть (или были недавно) претензии Награда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 10 лет
Сообщения: 3569

kola-kola сказал:

       Достобіса, най його шляк трафить, моє почуття прекрасного в стані афекту, чи тільки не міг шановний Кінь, навести генезис, цього безсумнівно перфектного образотворчого шедевруemoji_u1f60b.svg

 

emoji_u1f913.svgemoji_u1f913.svgemoji_u1f913.svg

lsv78
lsv78
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 32 недели назад. Оффлайн
VIP пользовательНа пользователя есть (или были недавно) претензии Награда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 10 лет
Сообщения: 3569

Александр сказал:

Гарно, але непросто на жаль. Гугл транслейт можливо і можна прикритути до сайту, але ж це буде як те "немає сечі терпіти ці кляті борошна". Хоча, можливо це буде єдине можливе рішення.

 

Після технічних складнощів іде питання SEO. Не буду детально пояснювати чому, але більшість трафіку сайт втратить, і з найбільшою ймовірністю він піде на російські сайти, багато з яких видають себе за українські. 

 

Тож, я абсолютно відверто кажу, що у мене наразі немає готового рішення з цього питання. Але я про це думаю і сподіваюсь ми знайдемо прийнятний варіант. Ну, а поки що ви, як користувачі, можете вже зараз створювати україномовний контент. Я тільки "за". 

 

п.с. про темну тему для сайту також пам’ятаю. emoji_u1f643.svg

 

А двомовний, чи на віть тримовний варіант не варіант?

vynder09
vynder09
Пользователь онлайн Онлайн
VIP пользовательПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 2605

Александр сказал:

Гарно, але непросто на жаль. Гугл транслейт можливо і можна прикритути до сайту, але ж це буде як те "немає сечі терпіти ці кляті борошна". Хоча, можливо це буде єдине можливе рішення.

 

Після технічних складнощів іде питання SEO. Не буду детально пояснювати чому, але більшість трафіку сайт втратить, і з найбільшою ймовірністю він піде на російські сайти, багато з яких видають себе за українські. 

 

Тож, я абсолютно відверто кажу, що у мене наразі немає готового рішення з цього питання. Але я про це думаю і сподіваюсь ми знайдемо прийнятний варіант. Ну, а поки що ви, як користувачі, можете вже зараз створювати україномовний контент. Я тільки "за". 

 

п.с. про темну тему для сайту також пам’ятаю. emoji_u1f643.svg

 

Адекватна реакція

 

alneal сказал:

а втрата значної кількості трафіка сайтом тобі все одно? 

Один будешь там  милуватися зі своїм провокатором фЛампою і гарно

Два дебіла Єто сілаemoji_u1f92a.svg

 

 

Неадекватна реакція. Але якщо першим почати називати інших провокаторами то вата схаває.

alneal
alneal
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 12 часов назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 13 лет
Сообщения: 5704

vynder09 сказал:

Александр сказал:

Гарно, але непросто на жаль. Гугл транслейт можливо і можна прикритути до сайту, але ж це буде як те "немає сечі терпіти ці кляті борошна". Хоча, можливо це буде єдине можливе рішення.

 

Після технічних складнощів іде питання SEO. Не буду детально пояснювати чому, але більшість трафіку сайт втратить, і з найбільшою ймовірністю він піде на російські сайти, багато з яких видають себе за українські. 

 

Тож, я абсолютно відверто кажу, що у мене наразі немає готового рішення з цього питання. Але я про це думаю і сподіваюсь ми знайдемо прийнятний варіант. Ну, а поки що ви, як користувачі, можете вже зараз створювати україномовний контент. Я тільки "за". 

 

п.с. про темну тему для сайту також пам’ятаю. emoji_u1f643.svg

 

Адекватна реакція

 

alneal сказал:

а втрата значної кількості трафіка сайтом тобі все одно? 

Один будешь там  милуватися зі своїм провокатором фЛампою і гарно

Два дебіла Єто сілаemoji_u1f92a.svg

 

 

Неадекватна реакція. Але якщо першим почати називати інших провокаторами то вата схаває.

кстати я на бойцах ВСУ не наживался,давая им в долг под конские проценты пока они на передке

А потом разводил скулеж и  позорище ,Не отдаютemoji_u1f61e.svg посодействуйтеemoji_u1f62b.svg. у них же хорошая зарплата ,могли бы и поделиться с бизнесменом Виндером

Или скажешь этого не было?

qawsed2
qawsed2
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 49 минут назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель 4-х приватников на 888poker
На сайте: 4 года
Сообщения: 2374

lsv78 сказал:

Александр сказал:

Гарно, але непросто на жаль. Гугл транслейт можливо і можна прикритути до сайту, але ж це буде як те "немає сечі терпіти ці кляті борошна". Хоча, можливо це буде єдине можливе рішення.

 

Після технічних складнощів іде питання SEO. Не буду детально пояснювати чому, але більшість трафіку сайт втратить, і з найбільшою ймовірністю він піде на російські сайти, багато з яких видають себе за українські. 

 

Тож, я абсолютно відверто кажу, що у мене наразі немає готового рішення з цього питання. Але я про це думаю і сподіваюсь ми знайдемо прийнятний варіант. Ну, а поки що ви, як користувачі, можете вже зараз створювати україномовний контент. Я тільки "за". 

 

п.с. про темну тему для сайту також пам’ятаю. emoji_u1f643.svg

 

А двомовний, чи на віть тримовний варіант не варіант?

 

Двомовний варіант - перспективна ідея.

Якщо зараз російська мова все ще домінує в юанеті і без неї SEO  таки постраждає, то дуже ймовірно, що скоро гугл буде "просувати" саме українськомовні видачі (на догоду тренду українізації чи зобов'яжуть законодавчо).

 

Деякі сайти, здається, вже по дефолту відкриваються в українськомовній версії, незважаючи на мову запиту чи операційної системи.

vynder09
vynder09
Пользователь онлайн Онлайн
VIP пользовательПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 2605

alneal сказал:

 

кстати я на бойцах ВСУ не наживался,давая им в долг под конские проценты пока они на передке

А потом разводил скулеж и  позорище ,Не отдаютemoji_u1f61e.svg посодействуйтеemoji_u1f62b.svg. у них же хорошая зарплата ,могли бы и поделиться с бизнесменом Виндером

Или скажешь этого не было?

 

1) Я роблю людям послугу. Особисто в мене є все що треба і ні в кого я нічого не прошу;

2) Не тобі говорити про кінські відсотки, в порівнянні що ти дер з людей 30% то мої 10% це ніщо(чи скажеш що ти не обдирав людей під 30%?);

3) Я позичав людині гроші в травні 2021 року, на якому передку він тоді був я не в курсі. Всьому є своя межа, якщо людина майже рік ні копійки не віддавала і ігнорила мої повідомлення то я вирішив опублікувати цю історію щоб дізнатись думку інших людей;

4) На рахунок позориська, моя публікація, в тому числі це попередження іншим щоб не опинились в ситуації коли віддадуть людині гроші і в результаті втратять свої заощадження.

 

Я розберусь без будь-чиєї допомоги в питаннях як розпоряжатись СВОЇМИ грошима.

Eskimos
Eskimos
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 4 часа назад. Оффлайн
Награда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 4 года
Сообщения: 96

 Ти вже не перший раз використовуєш маніпуляції  військовими щоб прикрити свою сраку. Це низько!

 Мій брат в липні був на 0. Попав під арту. З 10 побратимів вижило двоє. Йому тоді було не до інтернету і не до телефонних дзвінків. Через постійні головні болі і контузію його відправили в Житомир.Так ось, лише у відносній безпеці він повернувся до ставок. На передку заборонена ця вся хєрня.

 В нас не беруть дітей на фронт. Військові - дорослі, дієздатні люди. Якщо вказана вартісь послуги 5,10, 100 процентів і всі погоджуються, тоді я не бачу в тому криміналу.

  P.S. Мій брат *на передку* купляв 2-х літрову пепсі за 200грн.і пачку цигарок за сотен.

Александр
Александр
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 день назад. Оффлайн
Всезнающий и всемогущий админ сайта
На сайте: 15 лет
Сообщения: 17088

qawsed2 сказал:

Двомовний варіант - перспективна ідея.

Якщо зараз російська мова все ще домінує в юанеті і без неї SEO  таки постраждає, то дуже ймовірно, що скоро гугл буде "просувати" саме українськомовні видачі (на догоду тренду українізації чи зобов'яжуть законодавчо).

 

Деякі сайти, здається, вже по дефолту відкриваються в українськомовній версії, незважаючи на мову запиту чи операційної системи.

 

lsv78 сказал:

А двомовний, чи на віть тримовний варіант не варіант?

Проблема в тому, що сайт зараз на дуже застарілому софті. І зробити повноцінну версію іншою мовою буде не тільки дуже складно технічно, а й дуже дорого. А крім того, ще й не доцільно тягнути далі цей застарілий софт. Я думав вже перейти на новий софт, а одночасно робити й українську версію. Але тут теж треба розуміти, що це стосується тільки статей, новин, акцій тощо. А от спілкування на форумі буде, або дві різні версії (не бачу сенсу в цьому), або як зараз — обома мовами.

 

Я ще думав створити паралельно українську версію на новому софті і потихеньку перетягати туди матеріали з російськомовної версії. Але об’єктивно оцінюючи свої можливості, впевнений, що це буде дуже довго. І не впевнений, що існування двох фактично різних сайтів не позначиться негативно на ком’юніті. 

 

Є ще один варіант, який я не хочу озвучувати раніше ніж треба. Можливо він стане рішенням. Побачимо)

qawsed2
qawsed2
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 49 минут назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель 4-х приватников на 888poker
На сайте: 4 года
Сообщения: 2374

Александр сказал:

qawsed2 сказал:

Двомовний варіант - перспективна ідея.

Якщо зараз російська мова все ще домінує в юанеті і без неї SEO  таки постраждає, то дуже ймовірно, що скоро гугл буде "просувати" саме українськомовні видачі (на догоду тренду українізації чи зобов'яжуть законодавчо).

 

Деякі сайти, здається, вже по дефолту відкриваються в українськомовній версії, незважаючи на мову запиту чи операційної системи.

 

lsv78 сказал:

А двомовний, чи на віть тримовний варіант не варіант?

Проблема в тому, що сайт зараз на дуже застарілому софті. І зробити повноцінну версію іншою мовою буде не тільки дуже складно технічно, а й дуже дорого. А крім того, ще й не доцільно тягнути далі цей застарілий софт. Я думав вже перейти на новий софт, а одночасно робити й українську версію. Але тут теж треба розуміти, що це стосується тільки статей, новин, акцій тощо. А от спілкування на форумі буде, або дві різні версії (не бачу сенсу в цьому), або як зараз — обома мовами.

 

Я ще думав створити паралельно українську версію на новому софті і потихеньку перетягати туди матеріали з російськомовної версії. Але об’єктивно оцінюючи свої можливості, впевнений, що це буде дуже довго. І не впевнений, що існування двох фактично різних сайтів не позначиться негативно на ком’юніті. 

 

Є ще один варіант, який я не хочу озвучувати раніше ніж треба. Можливо він стане рішенням. Побачимо)

 

ЮАпокер перекочує в телеграм/діскод emoji_u1f920.svg

vynder09
vynder09
Пользователь онлайн Онлайн
VIP пользовательПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 2605

alneal сказал:

не наживался,давая им в долг под конские проценты 

 

Или скажешь этого не было?

 

 

Напевно забув як пропонував "вигідний обмін під 50%", чи скажеш що такого не було?

alneal
alneal
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 12 часов назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 13 лет
Сообщения: 5704

то был стеб,

а про пацана который 8 месяцев на передке без ротации,и ты ему оддалживаешь деньги под конский процент а потом начинаешь скулить .что у него ж в всу офигенная зарплата...

Пусть все сделают о том  какой ты сами

vynder09
vynder09
Пользователь онлайн Онлайн
VIP пользовательПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 2605

alneal сказал:

то был стеб,

 

 

Тільки ж не потрібно вмикати задню.

vynder09
vynder09
Пользователь онлайн Онлайн
VIP пользовательПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 2605

alneal сказал:

то был стеб,

а про пацана который 8 месяцев на передке без ротации,и ты ему оддалживаешь деньги под конский процент а потом начинаешь скулить .что у него ж в всу офигенная зарплата...

Пусть все сделают о том  какой ты сами

 

Я думаю що "пацан каторий на пєрєдкє 8 мєсяцев" не хотів би щоб я розголошував усі деталі нашої угоди.

Коротко для тебе і таких як ти: 

Я позичив людині гроші, десь в травні 2021року, він не спішив мені їх віддавати зовсім. Гдє на пєрєдке он біл вєсь 2021 год я нє в курсе. 

Майже весь 2022рік або ігнорив, або обіцяв віддати завтра-післязавтра.

 

Тому раджу тобі не скулити і йти вже до буди, бо ти робиш ведмежу послугу парню которий на пєрєдке.

alneal
alneal
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 12 часов назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 13 лет
Сообщения: 5704

 

дел

vynder09
vynder09
Пользователь онлайн Онлайн
VIP пользовательПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 2605

alneal сказал:

 

 

Про это скажи, 100 баксов бойцу всу на передке за 4500 гривен совсем не барыга?

 

 

Боже, яке ти кончене...emoji_u1f92e.svg

Яких $100 за 4500грн?

Шо ти мутиш, нашо колотити якщо не знаєш що мелеш?

Ти сраний провокатор і брехло.

 

Вже не перший раз ти видумуєш брехню про мене, дивно що адміністрація форуму не вживає заходів відносно твоїх провокацій

vynder09
vynder09
Пользователь онлайн Онлайн
VIP пользовательПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 2605

alneal сказал:

 

дел

нє дел

не можна просто так висрати щось, а потім робити вигляд що нічого не висирав.

Чи можна?emoji_u1f914.svg

То таки пішов до буди?emoji_u1f602.svg

vynder09
vynder09
Пользователь онлайн Онлайн
VIP пользовательПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет
Сообщения: 2605

Коли думаєш сракою то:

спочатку фігню пишеш, а потім скиглиш що то біл стьоб;

видумуєш брехню, а потім видаляєш і пишеш "дел"

 

Чьоткий пицикemoji_u1f4af.svg

f_lampa
f_lampa
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 51 неделя назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 1 год
Сообщения: 291

vynder09 сказал:

alneal сказал:

 

 

Про это скажи, 100 баксов бойцу всу на передке за 4500 гривен совсем не барыга?

 

 

Боже, яке ти кончене...emoji_u1f92e.svg

Яких $100 за 4500грн?

Шо ти мутиш, нашо колотити якщо не знаєш що мелеш?

Ти сраний провокатор і брехло.

 

Вже не перший раз ти видумуєш брехню про мене, дивно що адміністрація форуму не вживає заходів відносно твоїх провокацій

абсолютно жахливий персонаж, цілком погоджуюсь. кожен комент суцільний бруд

Кричалка наверх