UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

Grompoker - не выигрывай билет, если в Минск не едешь

Koschun
Koschun
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 недели назад. Оффлайн
На сайте: 2 года

5 мая выиграл билет на RPT Minsk(Day 1A) стоимостью 550 долл .

С нуля прошел 4 сателлита, и слава Богу, что с нуля, не так обидно по итогу. Мне даже более обидно за игрока, который сделал на финальном сателлите два входа и я его выбил с А10 против АА, ну да ладно.

Если вы не сможете попасть в Минск, то не стоит пытаться. 

Просто оставлю это здесь.

grompoker
alneal
alneal
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 часа назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 13 лет

Нашо ліз в руснявий рум,усе було зрозуміло до початку.

Хто тобі винен?

santatih
santatih
Пользователь онлайн Онлайн
VIP пользовательНаграда: Победитель двух приватников на PokerStarsПобедитель трех приватников на 888poker
На сайте: 6 лет

alneal сказал:

Хто тобі винен?

Вроде говорили что армянини это .

Koschun
Koschun

Пост зроблено як заява факту. В ньому немає обвинувачень ні себе ні руму. Можливо хтось з України збереже свої гроші(Vbet теж саме).

Мене наприклад здивувало відношення до гравця з біку руму (в обличчі саппорту).

Я цей білет виграв, можливо казати, випадково.

На топових румах подібні білети в більшості випадків компенсують. У кожного руму є свої нюанси звичайно.

Koschun
Koschun

santatih сказал:

alneal сказал:

Хто тобі винен?

Какая разница, какой национальной принадлежности руководство рума. Покер (покерное сообщество) не имеет этого окраса. Есть факт: выигран билет на лайв событие, но попасть на него нет возможности. Короткое общение с саппортом выложено выше.

А людей забегающих куда угодно со своей ненавистью сейчас хватает. 

ВолодимирП
ВолодимирП
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 18 часов назад. Оффлайн
VIP пользовательПереможець благодійного турніру для ЗСУНаграда: 1-е место в приватнике на 888poker1-е место в нашем приватном турнире на Colt PokerПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет

Koschun сказал:

Можливо хтось з України збереже свої гроші(Vbet теж саме).

На vbet.ua сателіти на рпт не проводяться!

vbet.ua проводить сателіти тільки на Чемпіонат  України з спортивного покеру,1й етап якого пройшов у Львові в кінці березня.А grompoker проводить сати на рпт тому,що в їх румі  грають також гравці з північної країни -терористки.

Koschun сказал:

На топових румах подібні білети в більшості випадків компенсують. У кожного руму є свої нюанси звичайно.

Я б сказав би навпаки,дуже рідко компенсують.Тут один з користувачів форуму недавно висвітлював свої проблеми з пакетами на серії.Навіть при виграші пакету з оплатою транспортних витрат деякі руми ці витрати повертають вже під час  серії.

В мене давно ще на partypoker  згорів такий квиток,лише тому,що не вистачало часу на оформлення візи на Багами.

WTF lags
WTF lags
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 15 часов назад. Оффлайн
На сайте: 4 года

"С нуля прошел 4 сателлита..."

Звичайно прикро що зміг пройти усі сати а виявилось усе даремно. Здивувало те , що не передбачено включно до цього виграшу гроші на акаунт на транспортні витрати

В будь якому випадку результат твоєї гри класнийemoji_u1f911.svgemoji_u1f44d.svg

ВолодимирП
ВолодимирП
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 18 часов назад. Оффлайн
VIP пользовательПереможець благодійного турніру для ЗСУНаграда: 1-е место в приватнике на 888poker1-е место в нашем приватном турнире на Colt PokerПобедитель Honey фриролла
На сайте: 14 лет

WTF lags сказал:

Здивувало те , що не передбачено включно до цього виграшу гроші на акаунт на транспортні витрати

Так він виграв вхід в турнір,а не пакет.Пакети розігруються в інших турнірах.

Koschun
Koschun

ВолодимирП, дякую за уточнення про вбет. Не особо заглиблювався у деталі. 

Koschun
Koschun

"Я б сказав би навпаки,дуже рідко компенсують.Тут один з користувачів форуму недавно висвітлював свої проблеми з пакетами на серії.Навіть при виграші пакету з оплатою транспортних витрат деякі руми ці витрати повертають вже під час  серії."

Якраз після прочитання цих постів того користувача, я вирішив написати сюди про мій випадок.

Р.S. Отредактировал заголовок (убрал Вбет).

santatih
santatih
Пользователь онлайн Онлайн
VIP пользовательНаграда: Победитель двух приватников на PokerStarsПобедитель трех приватников на 888poker
На сайте: 6 лет

Koschun сказал:

santatih сказал:

alneal сказал:

Хто тобі винен?

Какая разница, какой национальной принадлежности руководство рума. Покер (покерное сообщество) не имеет этого окраса. Есть факт: выигран билет на лайв событие, но попасть на него нет возможности. Короткое общение с саппортом выложено выше.

А людей забегающих куда угодно со своей ненавистью сейчас хватает. 

Имеет значение, армянини такие хитрые хитрые , вот и обхетрили тебя, росияне такие подлые подлые, что могут отподлить тебя , так что смотри в оба , а то без трусов останешься  .  )))

4Ace1987
4Ace1987
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 8 часов назад. Оффлайн
Победитель 4-х приватников на 888poker
На сайте: 1 год

alneal сказал:

Хто тобі винен?

Це пише той, хто "харчується" з руснявих покеррумів та форумів? Якось дивно ..

Поспівчував би побратиму, а ти тільки підливаєш "олію у вогонь" emoji_u1f621.svg.. Тьфу.

AirdropBoss
AirdropBoss
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 дня назад. Оффлайн

Гром не приймаэ гравців з рашки

darkmoonka
darkmoonka
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 7 часов назад. Оффлайн
На сайте: 1 год

Да обидно конешн.((Та хто не принімає в них 1 сетка Румов)Vbet,Grom.RPT russin poker tour тоже в цю сетку румів входить вже) VPN Принімає всіх так до слова)

Антоха
Антоха
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 6 часов назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: 1-е место в приватнике на PartyPokerНаграда: 1-е место в приватнике на PokerStarsПобедитель одиннадцати приватников на 888pokerПобедитель трех приватников на Lotos Poker
На сайте: 15 лет

Спасибо, не буду играть в этом руме

Кричалка наверх