UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

Самий "чесний" покер рум. Вони "прошли" Австралійську серфтифікацію

joker000
joker000
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 6 часов назад. Оффлайн
На сайте: 10 лет
Сообщения: 485

У 80% випадків докручується гравцям з більшим стеком які постійно рейзять з різним сміттям. 


PokerMatch
victorem
victorem
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 39 недель назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: 1-е место в приватнике на PokerStarsНаграда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 5 лет
Сообщения: 2517

На першому скрині чудова стартова рука у оппа.
Ну і це Омаха-не варто забувати про дисперсію в цій дисципліні.

Nemchenko_A
Nemchenko_A
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 15 недель назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: Победитель четырех приватников на PokerStПобедитель 8-ми приватников на 888pokerПобедитель Honey фриролла
На сайте: 5 лет
Сообщения: 1789

Це все Зеленський винен, підкрутив. Хай йому  грецьemoji_u1f604.svg

joker000
joker000
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 6 часов назад. Оффлайн
На сайте: 10 лет
Сообщения: 485

victorem сказал:

На першому скрині чудова стартова рука у оппа.
Ну і це Омаха-не варто забувати про дисперсію в цій дисципліні.

Та це вже тільт був і думав в його сет або дві пари. Багато ще рук "класних" рук не заскрінив. Просто злив депозит в сраку. Лайнорум номер 1. 

Vukin
Vukin
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 год назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 9 лет
Сообщения: 4883

А чому лише у "80% випадків"? Думаю, що там всі 99,5%! emoji_u1f601.svg 

Коли надоїсть тобі страдати тою фігньою і захочеш знати правдиву статистику/проценти - грай у румах, які підтримують програми статистики (ХМ, ПТ, Х2Н)

joker000
joker000
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 6 часов назад. Оффлайн
На сайте: 10 лет
Сообщения: 485

Vukin сказал:

А чому лише у "80% випадків"? Думаю, що там всі 99,5%! emoji_u1f601.svg 

Коли надоїсть тобі страдати тою фігньою і захочеш знати правдиву статистику/проценти - грай у румах, які підтримують програми статистики (ХМ, ПТ, Х2Н)

Та я згідний з тобою і сам це знаю, але хочеться щоб наше українське було нормальне. Але чим більше живу в цій країні то більше розчаровуюсь. Видно в нас як було на*балово то так і залишиться. Україна це рай для корупції

joker000
joker000
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 6 часов назад. Оффлайн
На сайте: 10 лет
Сообщения: 485

Vukin сказал:

А чому лише у "80% випадків"? Думаю, що там всі 99,5%! emoji_u1f601.svg 

Коли надоїсть тобі страдати тою фігньою і захочеш знати правдиву статистику/проценти - грай у румах, які підтримують програми статистики (ХМ, ПТ, Х2Н)

Та я згідний з тобою і сам це знаю, але хочеться щоб наше українське було нормальне. Але чим більше живу в цій країні то більше розчаровуюсь. Видно в нас як було на*балово то так і залишиться. Україна це рай для корупції

Midnight007
Midnight007
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 19 часов назад. Оффлайн
На сайте: 13 лет
Сообщения: 123

Так ты играешь не в омаху, а в лотерею. На всех скринах у тебя рука хуже, чем у оппа.

С такой игрой ты постоянно будешь ныть что тебе "кто-то что-то подкрутил". 

Проще верить в "подкрутку", чем признать, что ты плохо играешь.

joker000
joker000
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 6 часов назад. Оффлайн
На сайте: 10 лет
Сообщения: 485

Midnight007 сказал:

Так ты играешь не в омаху, а в лотерею. На всех скринах у тебя рука хуже, чем у оппа.

С такой игрой ты постоянно будешь ныть что тебе "кто-то что-то подкрутил". 

Проще верить в "подкрутку", чем признать, что ты плохо играешь.

Ти дибіл ???? Знаєш що таке сутичка карт??? Це коли гсч навмисне роздає сильні комінаціїї двом або навіть трьом гравцям і ні один з гравців не може скинути карти так як кожен думає, що в його сильніша рука. Гірші руки в мене??? Ти реально дно, гірша тільки там де тузи зрівняли мою ставку по банку. Це блеф і той ідіот замість того щоб скинути зрівняв. Там і на флеш і на сет і на фул, той олень зрівняв мене так знав що в його більший стек і знав, що мені не докрутилося нічого. Я б в цій роздачі з флешом тут навіть спасував, він зрівняв. І тут таке регулярно і гравці які довго грають то знають це.  

 

Бан на місяць за регулярні образи користувачів. На жаль, попереджень ви не почули. 

Адмін

xRomul
xRomul
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 года назад. Оффлайн
На сайте: 9 лет
Сообщения: 102

joker000 сказал:

той олень зрівняв мене так знав що в його більший стек і знав, що мені не докрутилося нічого. Я б в цій роздачі з флешом тут навіть спасував, він зрівняв. І тут таке регулярно і гравці які довго грають то знають це.  

 

Ну так у тебя же есть решение.. Надо иметь самый большой стек за столом.. И будет тебе счастье..

Будет ТЕБЕ все докручивать.. А остальные будут распространять в сети ту же хрень, что и ты тут несешь..

И да.. Еще одно.. Не забудь нам всем показать  как это работает..

Удачи..

Midnight007
Midnight007
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 19 часов назад. Оффлайн
На сайте: 13 лет
Сообщения: 123

joker000 сказал:

Midnight007 сказал:

Так ты играешь не в омаху, а в лотерею. На всех скринах у тебя рука хуже, чем у оппа.

С такой игрой ты постоянно будешь ныть что тебе "кто-то что-то подкрутил". 

Проще верить в "подкрутку", чем признать, что ты плохо играешь.

Ти дибіл ???? Знаєш що таке сутичка карт??? Це коли гсч навмисне роздає сильні комінаціїї двом або навіть трьом гравцям і ні один з гравців не може скинути карти так як кожен думає, що в його сильніша рука. Гірші руки в мене??? Ти реально дно, гірша тільки там де тузи зрівняли мою ставку по банку. Це блеф і той ідіот замість того щоб скинути зрівняв. Там і на флеш і на сет і на фул, той олень зрівняв мене так знав що в його більший стек і знав, що мені не докрутилося нічого. Я б в цій роздачі з флешом тут навіть спасував, він зрівняв. І тут таке регулярно і гравці які довго грають то знають це.  

 

 

Слухай, ідіот тупорилий. Для початку я тобі не хамив, навчись нормально спілкуватись, перестань бути бидлом.

 

В омаху я граю значно краще тебе, розуміння гри більше. Слабкі руки, розіграні слабо - ось тобі і весь результат. Поняття блефа в омасі і тим більше на мікролімітах - це просто смішно.

 

Змирися з своєю долею поганого гравця і перестань грати взагалі. Нерви ціліше будуть і в тебе і в форумчан.

Кричалка наверх