UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

ACR вивід грошей

BPEPFPDP
BPEPFPDP
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 34 недели назад. Оффлайн
На сайте: 35 недель
Сообщения: 3

Всім привіт я тут новий і мені треба допомогти, зазвичай як я граю покер я просто награю банкрол і просто вивожу, але з цим румом я так і не розібрався тут треба крипту мати біткойни? я нічого не розбираю в цій темі. Скажіть як краще зробити заводити кошельок чи просто продати якось, я так думаю продати в районі 25$

najden1
najden1
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 33 недели назад. Оффлайн
На сайте: 40 недель
Сообщения: 7

Привіт! Можна поповнити через бінанс або просто обмін влаштувати з друзями, або тут на сайті. Ти продаєш АКР?

igor771008@gmail.com
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 день назад. Оффлайн
Награда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 1 год
Сообщения: 45

Тут не те що крипту треба мати.якщо виводишь через крипту то в мене наприклад є аккаунт на Бінансе і я вивожу просто гроші з ACR потрібну мені сумму, а вони вже кидають мені на Бінансе крипту, я її там продаю і вивожу на катртку черз P2P. або ти можешь виводити гроші через когось. ти кидаєшь йому на аккаунт ACR.він тобі на картку. перший варіант меньш ризикований .але треба мати веріфікований аккаунт на Бінансе.

Nekatchalov
Nekatchalov
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 часа назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 8 лет
Сообщения: 1054
  1. Логін до облікового запису: Увійдіть у свій обліковий запис на сайті Americas Cardroom.

  2. Перехід до каси: Знайдіть розділ "Cashier" або "Каса" на сайті.

  3. Вибір методу виводу грошей: Оберіть бажаний метод виводу коштів. Зазвичай доступні кілька варіантів, таких як банківський переказ, електронні гаманці чи інші платіжні системи.

  4. Введення даних: Вкажіть необхідну інформацію для виводу грошей, таку як суму, реквізити для виводу, інформацію про карту або інший засіб оплати.

  5. Підтвердження та очікування: Підтвердіть ваш запит на виведення грошей і зачекайте на обробку операції. Терміни обробки можуть залежати від вибраного методу виводу.

  6. Перевірка статусу: Після запиту на виведення грошей слідкуйте за статусом та, при потребі, звертайтеся до служби підтримки для отримання додаткової інформації чи допомоги.

dimetrio3
dimetrio3
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 3 недели назад. Оффлайн
На сайте: 3 года
Сообщения: 103

Можно здесь же на сайте найти хорошее предложение от кого нибудь и удачно произвести обмен я так  и сделал это безболезненно и мгновенно!

Кричалка наверх