UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

PartyPoker LiveChat

TiiReX
TiiReX
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 год назад. Оффлайн
На сайте: 8 лет
Сообщения: 122

Привіт. Підскажіть, зараз якось можливо зв'язатись з сапортом в чаті PartyPoker?

Раніше зв'язувався (рокі 5 тому а то й більше), а зараз найти не можу, все через почту. Якщо є така можливість то киньте ссилку, чи скрін куди там перейти)

Обмежили доступ до аккаунту, впн не користувався, хз по якій причині.

vaa.lcc
vaa.lcc
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 5 часов назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель нашего турнира в PPI PokerПобедитель шести приватников на 888poker
На сайте: 7 лет
Сообщения: 706

Україну ж вже викинули з паті. Виводь поки дають, якщо є щось.

panasonic
panasonic
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 9 недель назад. Оффлайн
На сайте: 5 лет
Сообщения: 670

З 30 січня паті в Україні не працює на жаль((( Стабільно наживав там, солодкі оверлейні сати через які не раз відбирався на туріки по 109, 215. Тепер не можу досі визначитись де грати, не райдужна перспектива в інших румах(((

TiiReX
TiiReX
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 год назад. Оффлайн
На сайте: 8 лет
Сообщения: 122

Песець. Дякую. Хороший був рум

HiddenTreasure
HiddenTreasure
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 8 часов назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 7 лет
Сообщения: 716

Жалко, конечно. Пати мой первый покеррум. Но варианты вроде есть. Мне сейчас нравится ACR. 

HiddenTreasure
HiddenTreasure
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 8 часов назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 7 лет
Сообщения: 716

panasonic сказал:

З 30 січня паті в Україні не працює на жаль((( Стабільно наживав там, солодкі оверлейні сати через які не раз відбирався на туріки по 109, 215. Тепер не можу досі визначитись де грати, не райдужна перспектива в інших румах(((

 

Жалко, конечно. Пати мой первый покеррум. Но варианты вроде есть. Мне сейчас нравится ACR. 

TiiReX
TiiReX
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 год назад. Оффлайн
На сайте: 8 лет
Сообщения: 122

Я більше на ПокерКінг грав. Там же наче сітка турнірів така сама. Буду шукати альтернативу. 

panasonic
panasonic
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 9 недель назад. Оффлайн
На сайте: 5 лет
Сообщения: 670

Так, на АКР можна і піднятись, читав твій блог, вітаю, класні результати, мені поки що так не щастить, а про стрімера, то взагалі для мене нереально, чомусь,, була в мене аналогічна ситуація з твоєю зі стрімером, я теж вибив його після його дев'яти входів, тільки відмінність в тому, що я вже знав що за його нок я отримаю лише його стек

panasonic
panasonic
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 9 недель назад. Оффлайн
На сайте: 5 лет
Сообщения: 670

Кінг і АКР одна мережа, плюси АКР це ці самі фріроли (на Кінг їх нема), а плюси Кінг це кешаут на Скрілл (на АКР нема Скрілл), якщо користуєшся кріптою, то ніяких проблем, і ще є екопейз 

Екопейз до речі є і на ПС, перевірено, з АКР виводив і на старзи депав 

Кричалка наверх