UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

По ходу, мене кинули

qawsed2
qawsed2
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 3 часа назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель 4-х приватников на 888poker
На сайте: 4 года
Сообщения: 2374

iiiakajl сказал:

с банками может быть а вот с румами вообще нет , тебе то будут переводить только деньги и когда ты их получил говоришь продавцу что деньги у тебя пусть переводит долары в игре . тоесть посредник имеет дело только с банками . И это я так чисто как идею, просто раньше в онлайн играх сталкивался с таким, когда продавались аккаунты в разных играх.

 

На 888 можна зловити бонусний бан... Перекази потрібно відігрувати... Також є ймовірність того, що румам може несподобатись те, що через рахунок проходить значна кількість транзакцій.

 

Є надійні сервіси, які купляють та продають долари в румах, як і надійні бариги тут на форумі, але наявність гаранта в р2р обмінах валюти вб'є будь-яку вигоду таких обмінів, так як буде + ще декілька комісій як банку, так самому гаоанту. Ніхто ж не схоче продавати чисті долари по 25, коли їх ціна 39-40 грн.

 

А з товарами так виходить, так як немає чіткої ціни цього товару.

 

П.С. Переказувати першим не обов'язково буде покупець валюти за грн. Також можуть бути обміни не тільки карта-рум, але й рум-рум.

iiiakajl
iiiakajl
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 3 недели назад. Оффлайн
На сайте: 1 год
Сообщения: 131

qawsed2 сказал:

iiiakajl сказал:

с банками может быть а вот с румами вообще нет , тебе то будут переводить только деньги и когда ты их получил говоришь продавцу что деньги у тебя пусть переводит долары в игре . тоесть посредник имеет дело только с банками . И это я так чисто как идею, просто раньше в онлайн играх сталкивался с таким, когда продавались аккаунты в разных играх.

 

На 888 можна зловити бонусний бан... Перекази потрібно відігрувати... Також є ймовірність того, що румам може несподобатись те, що через рахунок проходить значна кількість транзакцій.

 

Є надійні сервіси, які купляють та продають долари в румах, як і надійні бариги тут на форумі, але наявність гаранта в р2р обмінах валюти вб'є будь-яку вигоду таких обмінів, так як буде + ще декілька комісій як банку, так самому гаоанту. Ніхто ж не схоче продавати чисті долари по 25, коли їх ціна 39-40 грн.

 

А з товарами так виходить, так як немає чіткої ціни цього товару.

 

П.С. Переказувати першим не обов'язково буде покупець валюти за грн. Також можуть бути обміни не тільки карта-рум, але й рум-рум.

Может Вы и правы, я же не настаиваю , это так чисто на уровне идеи ,не канает ну значит не канает))

Skripka
Skripka
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 17 недель назад. Оффлайн
На сайте: 2 года
Сообщения: 97

О, матко тракторцьова emoji_u1f9d0.svg

 

lsv78 сказал:

Skripka сказал:

Хтось знає які ліміти він грає? Зайти хоч би помідор кинути в нього)) нік на 888 в нього такий самий Lmntn

 

Цей рік:

 

 

Останні 90 днів:

 

 

За весь період:

 

poxerator78
poxerator78
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 24 недели назад. Оффлайн
На сайте: 11 лет
Сообщения: 175

Обменивался с ним проблем не было

главное не переводить большие сумы надо было по 10  баксов

 

был такой случий он мне 8000 на карточку сбросил , хотел баксы купить а у меня небыло тогда 

я вернул ему обратно  но соблазн был большой

 

Ничего плохого не могу сказать про него ,надо подождать  может  все уладится,,

а в понедельник пиши в супорт пусть банят

 

alneal
alneal
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 8 часов назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 13 лет
Сообщения: 5704

poxerator78 сказал:

Обменивался с ним проблем не было

главное не переводить большие сумы надо было по 10  баксов

 

был такой случий он мне 8000 на карточку сбросил , хотел баксы купить а у меня небыло тогда 

я вернул ему обратно  но соблазн был большой

 

Ничего плохого не могу сказать про него ,надо подождать  может  все уладится,,

а в понедельник пиши в супорт пусть банят

 

а какое он преступление совершил по отношению к 888 что те его должны забанить?emoji_u1f60a.svg

Или ты имеешь ввиду саппорт уапокера чтоб забанили?

olkotso
olkotso
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 4 часа назад. Оффлайн
На сайте: 3 года
Сообщения: 58

Skripka сказал:

lsv78 сказал:

Skripka сказал:

Хтось знає які ліміти він грає? Зайти хоч би помідор кинути в нього)) нік на 888 в нього такий самий Lmntn

Напиши в саппорт 888, що помилилася з трансфером.

Скоріш всього не відреагують, але іноді працює)

 

Написала одразу як зрозуміла, що пахне смаженим. Навряд спрацює, тим більше, що субота, а завтра неділя. Ну, побачимо. 

відпишіть будьласка тут, що відповів саппорт 888

poxerator78
poxerator78
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 24 недели назад. Оффлайн
На сайте: 11 лет
Сообщения: 175

В покер пусть играет ето и будет его наказанием ибо карма  настигнет каждого а забанить сдесь на сайте можно если к понедельнику не исправится

Антоха
Антоха
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 56 минут назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: 1-е место в приватнике на PartyPokerНаграда: 1-е место в приватнике на PokerStarsПобедитель десяти приватников на 888pokerПобедитель трех приватников на Lotos Poker
На сайте: 15 лет
Сообщения: 9380

poxerator78 сказал:

В покер пусть играет ето и будет его наказанием ибо карма  настигнет каждого а забанить сдесь на сайте можно если к понедельнику не исправится

 

Нет никакой кармы, а накажут только тех кто в нее верит

Skripka
Skripka
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 17 недель назад. Оффлайн
На сайте: 2 года
Сообщения: 97

olkotso сказал:

відпишіть будьласка тут, що відповів саппорт 888

Я на пошту писала, онлайн чат не відкривався, якийсь баг, порожня сторінка, не знаю чи так завжди там, так як не зверталася раніше.

Не думаю, що чимось мене потішать. Ще поки нічого не відповіли

jimmimax
jimmimax
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 5 часов назад. Оффлайн
На сайте: 5 лет
Сообщения: 554

Skripka сказал:

olkotso сказал:

відпишіть будьласка тут, що відповів саппорт 888

Я на пошту писала, онлайн чат не відкривався, якийсь баг, порожня сторінка, не знаю чи так завжди там, так як не зверталася раніше.

Не думаю, що чимось мене потішать. Ще поки нічого не відповіли

 

А скажіть , на підставі чого , рум повинен компенсувати ваші фінансові втрати ?

Цього точно не буде - а ось , що може бути , так те , що вам заборонять користуватись цим розділом , так про всяк випадок , або навіть відмінять можливість переказів для всіх , якщо такі скарги будуть масовими . 

Доречі , я сам мав необержність і переказав першим цьому Lmntn , але крім себе нікого не звинувачую .

lsv78
lsv78
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 32 недели назад. Оффлайн
VIP пользовательНа пользователя есть (или были недавно) претензии Награда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 10 лет
Сообщения: 3569

jimmimax сказал:

Skripka сказал:

olkotso сказал:

відпишіть будьласка тут, що відповів саппорт 888

Я на пошту писала, онлайн чат не відкривався, якийсь баг, порожня сторінка, не знаю чи так завжди там, так як не зверталася раніше.

Не думаю, що чимось мене потішать. Ще поки нічого не відповіли

 

А скажіть , на підставі чого , рум повинен компенсувати ваші фінансові втрати ?

Цього точно не буде - а ось , що може бути , так те , що вам заборонять користуватись цим розділом , так про всяк випадок , або навіть відмінять можливість переказів для всіх , якщо такі скарги будуть масовими . 

Доречі , я сам мав необержність і переказав першим цьому Lmntn , але крім себе нікого не звинувачую .

 

В мене було пару випадків, давно.. на PS і 888..
Я написав, що помилково зробив не той трансфер, так і було насправді.
Мені написали що ти канєшно сам лошара, але повернули кошти..
Листи шукати не буду, бо вже пройшло 2-3 роки.

Skripka
Skripka
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 17 недель назад. Оффлайн
На сайте: 2 года
Сообщения: 97

jimmimax сказал:

А скажіть , на підставі чого , рум повинен компенсувати ваші фінансові втрати ?

Цього точно не буде - а ось , що може бути , так те , що вам заборонять користуватись цим розділом , так про всяк випадок , або навіть відмінять можливість переказів для всіх , якщо такі скарги будуть масовими . 

Доречі , я сам мав необержність і переказав першим цьому Lmntn , але крім себе нікого не звинувачую .

А я й не писала, що рум щось мені повинен чи не повинен. Моє діло - їм написати. Так - так, ні - ні. 

Все інше написане вами - догадки і демагогія. 

Я теж не звинувачую третіх осіб, але й замовчувати цей випадок не буду. Так як не одній мені Lmntn писав, а й іншим людям, з якими раніше обмінювався

santatih
santatih
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 часа назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: 1-е место в приватнике на PokerStarsПобедитель трех приватников на 888poker
На сайте: 5 лет
Сообщения: 3546

lsv78 сказал:

Як же так?

Скільки можна писати, не переводьте першими такім ноунеймам.

 

https://www.uapoker.info/user/lmntn

 

Sheriff
Sheriff
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 8 часов назад. Оффлайн
Строгий модератор сайта
На сайте: 13 лет
Сообщения: 11228

Користувача Lmntn забанив.

Skripka
Skripka
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 17 недель назад. Оффлайн
На сайте: 2 года
Сообщения: 97

Ось і казочці кінець, а хто слухав - молодець.

 

П.С. в мене тоді мелькнула думка фоном кинути сперше йому 10$, й так по 10$ помінятись. Але там кожен раз пароль треба вводити й нікнейм, й суму, ну то так довжелезно, а я в хвилину стільки бабла колочу (ні), не було бажання заморочуватися. Увага була розсіяна ну й от логічний наслідок. 

Й чи раз чи два я читала подібні історії? Та безліч таких

 Ну але ж зі мною подібного не трапиться, правда? emoji_u1f609.svg

alneal
alneal
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 8 часов назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 13 лет
Сообщения: 5704

Skripka сказал:

Ось і казочці кінець, а хто слухав - молодець.

 

П.С. в мене тоді мелькнула думка фоном кинути сперше йому 10$, й так по 10$ помінятись. Але там кожен раз пароль треба вводити й нікнейм, й суму, ну то так довжелезно, а я в хвилину стільки бабла колочу (ні), не було бажання заморочуватися. Увага була розсіяна ну й от логічний наслідок. 

Й чи раз чи два я читала подібні історії? Та безліч таких

 Ну але ж зі мною подібного не трапиться, правда? emoji_u1f609.svg

Сначала  обсуди с обменщиком,а согласен ли он по 10 частями,кому то это неудобно ,лишняя работа ,и румы к множеству переводов относятся негативно,могут и какой то бан на переводы наложить

Меня это бесит жутко,если договорились на 50 а он вдруг кидает 10 и говорит ,переведешь ,получишь следующий транш, Пля .а почему сразу не сказал

Sheriff
Sheriff
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 8 часов назад. Оффлайн
Строгий модератор сайта
На сайте: 13 лет
Сообщения: 11228

Skripka сказал:

Ось і казочці кінець, а хто слухав - молодець.

 

П.С. в мене тоді мелькнула думка фоном кинути сперше йому 10$, й так по 10$ помінятись. Але там кожен раз пароль треба вводити й нікнейм, й суму, ну то так довжелезно, а я в хвилину стільки бабла колочу (ні), не було бажання заморочуватися. Увага була розсіяна ну й от логічний наслідок. 

Й чи раз чи два я читала подібні історії? Та безліч таких

 Ну але ж зі мною подібного не трапиться, правда? emoji_u1f609.svg

 

Як правило, я даю час на вирішення питання, але тут вже більше доби пройшло. В будь-якому випадку, акаунт Lmntn буде розблоковано, якщо обмін буде завершено. 

Skripka
Skripka
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 17 недель назад. Оффлайн
На сайте: 2 года
Сообщения: 97

Та й шо. Всесвіт повернув мені втрату. Сьогодні виграла в турнір 37.50$ emoji_u1f60a.svg

Турніри рідко граю, переважно швидкий на хайлорерських лімітах 1/2с, 2/5с. Рідко граю, а виграю ще рідше. 

То суттєва добавка до мого банкролу, половина його, якщо бути чесною) був би більшим, та котам корм треба купувати. 

poxerator78
poxerator78
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 24 недели назад. Оффлайн
На сайте: 11 лет
Сообщения: 175

Молодець . Я ж кажу КАРМА кожного найде. 

Карма буває позитивною і негативною .бо це

 універсальний закон зв'язку причин і наслідків

 

Наступного разу не спіши і звертайся до провірених людей

HiddenTreasure
HiddenTreasure
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 день назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 7 лет
Сообщения: 728

Вітаю! Але то все ж таки інші гроші і хотілося б щоб тобі їх повернули emoji_u1f60a.svg Цікаво, чим це все закінчиться.

poxerator78
poxerator78
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 24 недели назад. Оффлайн
На сайте: 11 лет
Сообщения: 175

Как в народе говорят  нашол не радуйся -потерял не плачь

awesom
awesom
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 год назад. Оффлайн
На пользователя есть (или были недавно) претензии
На сайте: 1 год
Сообщения: 50

;o;

panasonic
panasonic
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 13 недель назад. Оффлайн
На сайте: 5 лет
Сообщения: 670

Є обмінники у Кості Джока, в Нікітіна, в Тремзіна, це тільки що я знаю. З Костею був досвід обміну, все чудово і ніяких афер, єдиний мінус це завелика комісія, за те все проходить миттєво і без обману

Кому цікаво, обмінка Кості: https://t.me/obminkaUA_bot

Skripka
Skripka
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 17 недель назад. Оффлайн
На сайте: 2 года
Сообщения: 97

poxerator78 сказал:

Молодець . Я ж кажу КАРМА кожного найде. 

Карма буває позитивною і негативною .бо це

 універсальний закон зв'язку причин і наслідків

 

Наступного разу не спіши і звертайся до провірених людей

Ага)

Skripka
Skripka
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 17 недель назад. Оффлайн
На сайте: 2 года
Сообщения: 97

HiddenTreasure сказал:

Вітаю! Але то все ж таки інші гроші і хотілося б щоб тобі їх повернули emoji_u1f60a.svg Цікаво, чим це все закінчиться.

Напевно, вже закінчилося

Ігор09
Ігор09
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 4 часа назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель четырех Honey фриролловЗаслуженный медалист. Кликните для просмотра
На сайте: 10 лет
Сообщения: 2253

panasonic сказал:

Є обмінники у Кості Джока, в Нікітіна, в Тремзіна, це тільки що я знаю. З Костею був досвід обміну, все чудово і ніяких афер, єдиний мінус це завелика комісія, за те все проходить миттєво і без обману

Кому цікаво, обмінка Кості: https://t.me/obminkaUA_bot

888 не має у них. Вони відсоток скидують на підтримку ЗСУ 

panasonic
panasonic
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 13 недель назад. Оффлайн
На сайте: 5 лет
Сообщения: 670

Так, 888 у Кості тільки на деп, зараз побачив, але є і деп і кешаут Скрілл, і на 888 Скрілл є. А тещо в нього відсоток на допомогу ЗСУ, то це навпаки на користь. Хай хлопці б'ють русню. Слава Україні!

Кричалка наверх