UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

Задачі з інших різновидів покера

medsvazar
medsvazar
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 21 неделя назад. Оффлайн
Награда: Победитель четырех приватников на PokerStНаграда: 1-е место в приватнике на PokerMatch
На сайте: 10 лет
Сообщения: 1827

Не знаю хто саме з адміністрації відповідає за "Покерні задачі", та звернусь саме до Mr. Sheriffа! 

 

Було б непогано в майбутньому у розділі "Покерні ситуації" побачити задачі і з інших різновидів покера також. Зокрема з Омахи, Раззу, Стад ігор, Ананасу та інших видів, де є відкриті карти! Ну не Холдемом же єдиним!!! Врешті решт, ну скільки можна? Ця одноманітність набридає! 

 

Що скажете, а?

 

 І авжеж ком'юніті також може висловлювати свої думки з цього приводу!

Vukin
Vukin
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 год назад. Оффлайн
VIP пользователь
На сайте: 9 лет
Сообщения: 4883

Деякі форумчани правил  холдему не можуть вивчити чи уважно прочитати умови задачі - уявляєш, що почнеться якщо змінити різновид покеру? ))

medsvazar
medsvazar
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 21 неделя назад. Оффлайн
Награда: Победитель четырех приватников на PokerStНаграда: 1-е место в приватнике на PokerMatch
На сайте: 10 лет
Сообщения: 1827

Vukin сказал:

Деякі форумчани правил  холдему не можуть вивчити чи уважно прочитати умови задачі - уявляєш, що почнеться якщо змінити різновид покеру? ))

То є так дядьку!emoji_u1f609.svg Але ж я тому я і написав, що було б непогано в майбутньому таке зробити! Моя справа запропонувати. Справа адміністрації - прийняти до відома!

Sheriff
Sheriff
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 час назад. Оффлайн
Строгий модератор сайта
На сайте: 13 лет
Сообщения: 11134

medsvazar сказал:

Vukin сказал:

Деякі форумчани правил  холдему не можуть вивчити чи уважно прочитати умови задачі - уявляєш, що почнеться якщо змінити різновид покеру? ))

То є так дядьку!emoji_u1f609.svg Але ж я тому я і написав, що було б непогано в майбутньому таке зробити! Моя справа запропонувати. Справа адміністрації - прийняти до відома!

 

Прийняли.

Кричалка наверх