UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

Фріролл Кубка Націй для переможців опитування від Директора покеру

medsvazar
medsvazar
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 24 недели назад. Оффлайн
Награда: Победитель четырех приватников на PokerStНаграда: 1-е место в приватнике на PokerMatch
На сайте: 10 лет
Сообщения: 1827

25 травня гендиректор PokerMatch Руслан Бангерт в своєму телеграм-каналі "Директор покера" анонсував старт опитування, в якому запропонував вгадати точне положення команд в топ-3 Кубка Націй 2020 зі спортивного матч-покеру. Всі бажаючі могли зробити свій прогноз до 18:00 години 29 травня. Але лише тільки ті, хто зробили правильний вибір, могли потрапити у спеціальний фріролл.

 

Далі цитую директора:

 

"Давайте выбирать, кто займёт первые три места! Переходите по ссылке ниже и делайте свой выбор. Все, кто в точности угадают положение команд в топ-3, сыграют в специальном фриролле на PokerMatch от меня."

 

Такі умови були поставлені спочатку.

 

І от вчора директор покеру відписався, та дещо підкоригував свої ж вимоги:

 

 

Ось список учасників фріроллу.

__________________________________________________________________________________________________________

 

Але в мене виникає логічне питання, а хто ті 534 людини, майже дві третини від загальної кількості учасників, які не поставили збірну України на перше місце? Вони не вірили в перемогу нашої збірної? Чи вони скористалися принципом, який притаманний для ставок і на інші види спорту також, та обирали ким же їм бути цього разу: патріотом чи професіоналом?! Чи вони взагалі не з України? Тому як Бангерта читають (чи підписані на нього) не тільки українці. 

 

__________________________________________________________________________________________________________

 

P.S. Mr. Sheriff, не можу визначитися під яку категорію підпадає моя тема - у вас немає таких.emoji_u1f609.svg

Зробіть будь ласка правильний вибір! Тільки не в "Пісочницю"! Тому що це буде виглядати якось ну зовсім не комільфо по відношенню до ПокерМатч!!!emoji_u1f603.svg

Источник: 
Директор покеру

PokerMatch
mitroff
mitroff
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 часа назад. Оффлайн
На сайте: 5 лет
Сообщения: 347

Турнир в прошлом году как я помню со структурой большей расчитаной на везение плюс к котому же это покер. Вот и большинство мне кажется подумали про одну воронку и снаряды. Сам читал этот пост Бангерта и что то оставил на потом голосование и забыл. 

marand2828
marand2828
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 года назад. Оффлайн
Награда: 1-е место в приватнике на PokerStars
На сайте: 4 года
Сообщения: 54

Ми зробили правильний вибір) і будемо сьогодні змагатись за столами в цьому фріролі!

medsvazar
medsvazar
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 24 недели назад. Оффлайн
Награда: Победитель четырех приватников на PokerStНаграда: 1-е место в приватнике на PokerMatch
На сайте: 10 лет
Сообщения: 1827

mitroff сказал:

Турнир в прошлом году как я помню со структурой большей расчитаной на везение плюс к котому же это покер. Вот и большинство мне кажется подумали про одну воронку и снаряды. Сам читал этот пост Бангерта и что то оставил на потом голосование и забыл. 

Якщо ти вже сам зачепив цю болючу тему, то скажу тобі, що в тебе застаріла інформація. Потрапляють. І двічі, і тричі! Шість років війни з нечистю жахливий, але доказ цього!

medsvazar
medsvazar
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 24 недели назад. Оффлайн
Награда: Победитель четырех приватников на PokerStНаграда: 1-е место в приватнике на PokerMatch
На сайте: 10 лет
Сообщения: 1827

marand2828 сказал:

Ми зробили правильний вибір) і будемо сьогодні змагатись за столами в цьому фріролі!

Так, поборемося!emoji_u1f60d.svg Вже зовсім скоро розпочнеться фріха! Ти готова?

 

 

Твій нік - це свідчення поваги та любові до Динамо Київ?!emoji_u1f914.svg

 

 

 

Luzjo97
Luzjo97
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 3 года назад. Оффлайн
На сайте: 3 года
Сообщения: 3

І я в грі так що побачимо хто сильніший) всім удачі

medsvazar
medsvazar
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 24 недели назад. Оффлайн
Награда: Победитель четырех приватников на PokerStНаграда: 1-е место в приватнике на PokerMatch
На сайте: 10 лет
Сообщения: 1827

А реєстрацію то не скасувати!!! emoji_u1f604.svg

 

Кричалка наверх