UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

Багаторівневе мислення: перетворюємо руку в блеф

mamamio57
mamamio57
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 недели назад. Оффлайн
VIP пользовательЗа победу в турнире прогнозовНаграда: Победитель трех приватников на PokerStarsПобедитель трех приватников по Omaha на PSПобедитель двух приватников на 888pokerПобедитель нашего турнира на Breakout
На сайте: 14 лет
Сообщения: 6541
 
    

Chris Moorman

Кілька місяців тому я опублікував статтю під назвою «Рівні мислення в покері - секрет успіху», в якій розповів про різні типи гравців - від нульового до п'ятого рівня, докладно розібраних знаменитими авторами Девідом Скланскі та Едом Міллером в їх книзі Безлімітний холдем: теорія і практика.

-У цій статті я представив типи гравців саме так, як їх описали вищезгадані автори, однак не навів прикладів роздач, що ілюструють дану концепцію. У своїй нещодавно виданій книзіMoorman's Book of Poker легендарний онлайн-гріндер Кріс Мурман розбирає роздачу, яка чудово демонструє принцип рівнів мислення в дії, а також підкреслює необхідність використання всієї наявної у вашому розпорядженні інформації при прийнятті рішень.

 Турнір з безлімітного холдему, блайнди 25/50. Гравець відкривається рейзом 150 із середньої позиції. Наш герой на малому блайнді коллірує з рукою {A-Clubs}{J-Diamonds}. Відкривається флоп {J-Clubs}{K-Diamonds}{4-Hearts}. Герой грає чек, а потім оплачує ставку на продовження 300. На терні відкривається {Q-Clubs}. Герой знову чек, але після ставки суперника 500 скидає.

Коли я вперше ознайомився з цією роздачею, то подумав про себе, що зіграв би саме так. Однак Мурману така лінія не подобається. Він зазначає, що хоча колл на префлопі з малого блайнда є промахом, куди більшою помилкою було не зіграти чек-рейз на терні, з ідеєю крупно поставити на більшості ріверов.

Спочатку мені така гра здалося самогубством і марною тратою фішок на ранній стадії турніру, проте прочитавши аналіз Мурмана, я не можу знайти вад у запропонованій ним більш агресивній лінії.

ріс Мурман, що виграв в турнірах в інтернеті більше, ніж хто- небудь, який також є і успішним гравцем в живих змаганнях, зазначає, що колл на флопі обов'язковий. У героя цілком може бути краща рука, оскільки противник ставить 85% банку, тобто робить велику ставку в продовження. Так нерідко грає володар середньої пари, яка не хоче подальшого екшену.

На терні суперник зменшує розмір ставки до 53% банку. Це рішення спонукає Мурмана скористатися ситуацією і відповісти прямою агресією.

Як зазначає Кріс, незважаючи на те, що на терні прийшла не краща карта для нашого героя, якщо суперник представляє собою гравця другого рівня мислення (тобто того, хто думає: «Що в суперника?») І вище, то {Q-Clubs} припала дуже до речі, оскільки рука {K-}{Q-} є частиною діапазону нашого героя, грунтуючись на його попередній грі.

Переможець минулорічного WPT LA Poker Classic йде далі, стверджуючи, що якщо суперник думає, що {Q-Clubs} є хорошою картою для героя, то, швидше за все, він зробить ставку більше, оскільки герой ніколи не скине.

Таким чином, Мурман робить висновок про те, що суперник, у якого рука начебто {A-}{K-}, побоюється {K-}{Q-}, сету або стріта нашого героя, але не бажає: (1) давати безкоштовну карту, (2) поступатися ініціативою в роздачі, (3) роздмухувати банк із рукою, яка з сильної стала маргінальною.

Мурман стверджує, що в силу перерахованих вище причин він на місці героя грав би чек-рейз, а потім бомбардував би бланкові рівери за винятком тих випадків, коли суперник представляє собою коллінг-стейшн, оскільки наша лінія виглядає скоріше як сет, а аж ніяк не блеф зі слабкою рукою. Як показує даний приклад, встановивши на якому рівні мислення діє ваш суперник, і зіставивши це з іншого доступною інформацією, зокрема, з розміром ставок, ви можете перетворити деякі руки в блеф і виграти більше банків у порівнянні зі стандартною лінією.

Источник: 
Matthew Pitt-ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО ПОРТАЛУ "poker news"

PartyPoker, Parimatch
Похожие материалы
Кричалка наверх