UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

americas cardroom, депозит та вивід коштів

kremenchak
kremenchak
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 5 недель назад. Оффлайн
На сайте: 5 лет
Сообщения: 40

Зіткнувся з такою ситуацією: поповнив свій акаунт на 25 баксів з карти приватбанка...деякий час грав, виграв, поставив гроші на вивід (екопейз) вони туди зайшли, продовжив далі грати, сьогодні пер евірив пошту і побачив дане повідомлення(скріншоти). Зайшов на americas cardroom і там дійсно мінуснули -25 баксів, на рахунок привату ці гроші не поступали, сапорт привату мовчить...і таке питання "шо? Як?куди?"...хтось зтикався з такою ситуацією і що робили? В приват написав але відповіді ще нема

Спойлер


AmericasCardroom, ecoPayz
kremenchak
kremenchak
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 5 недель назад. Оффлайн
На сайте: 5 лет
Сообщения: 40

І ще одне питання, стосовно Екопейз: хотів депнуть на екопейз з пртваткарти, прив'язати карту до рахунку, на моменті 3Д верифікації йде якийсь збій, саме віконце/повідомлення не прогружа, а одразу перекида на повідомлення типу "банк емітент відмовив в транзакції", підтримка банку говорить що запиту на зписання коштів не надходило, а підтримка екопейз що я не проходжу ЗД верифікацію. Екопейз зніма кошти в євро, карта з якої хочу зняти в євро, на цьому моменті ніякої конвертації не має бути, кошти мають спокійно зніматись, але нічого не виходить...з монобанку хтось депозити робить? Він пропуска платежі? Взагалі послугами яких банків ви користуєтесь?

kremenchak
kremenchak
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 5 недель назад. Оффлайн
На сайте: 5 лет
Сообщения: 40

Отримав відповідь від банку. От і виникає запитання, якого хуя, і шо за нахуй...вибачте, але без мату не можу

topgoa
topgoa
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 5 часов назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: 1-е место в приватнике на PokerStarsНаграда: Победитель двух приватников по Omaha,  PSПобедитель 8-ми приватников на 888pokerПобедитель нашего приватника на Lotos PokerПобедитель Honey фриролла
На сайте: 12 лет
Сообщения: 2079

У тебя написано , что ты вывел деньги с рума на ecoPayz. При чем здесь претензии к привату ?  

kremenchak
kremenchak
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 5 недель назад. Оффлайн
На сайте: 5 лет
Сообщения: 40

Я вивів не всю суму...залишив приблизно 80 баксів, після отримання листа(дивись скріншотипід спойлером) з мене зняли 25 баксів зсилаючись на мій банк(приват), що він відмінив транзакцію

kremenchak
kremenchak
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 5 недель назад. Оффлайн
На сайте: 5 лет
Сообщения: 40

Не зрозуміло хто тут дає задню, приват чи рум...сума хоч і не велика, але все таки, якого х?...

tolueshebydet
tolueshebydet
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 14 недель назад. Оффлайн
На сайте: 2 года
Сообщения: 27

Могу тебе один совет дать выкинь нахер карту привата и забудь об этом банке галимые ненасытные чмыри.... Вечно с ними проблема и проценты дерут где только можно.... Монобанк рулит и любая проблема без всяких писем решается сразу в Вайбере без всяких проблем в онлайн чате... А насчёт америкаса хз сам только планирую зарегатся... Хм... Интересно как она у тебя решится...

topgoa
topgoa
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 5 часов назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: 1-е место в приватнике на PokerStarsНаграда: Победитель двух приватников по Omaha,  PSПобедитель 8-ми приватников на 888pokerПобедитель нашего приватника на Lotos PokerПобедитель Honey фриролла
На сайте: 12 лет
Сообщения: 2079

kremenchak сказал:

Я вивів не всю суму...залишив приблизно 80 баксів, після отримання листа(дивись скріншотипід спойлером) з мене зняли 25 баксів зсилаючись на мій банк(приват), що він відмінив транзакцію

Сколько дней прошло с момента отмены транзакции? Может эта сумма ещё обрабатывается финансовой службой ameracas cardroom и поэтому она на твой счёт не поступила.

Кричалка наверх