UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

В покер играют умные люди или дураки?

Dr.Mutagen
Dr.Mutagen
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 год назад. Оффлайн
На сайте: 3 года
Сообщения: 62

Цитата)

Скажи я, что это обо мне, так сразу же погнали бы посмотреть, что это за "один из наиболее успешных игроков") вот и прослыл бы вруном, а я не вру, а блефую)

Nester_27
Nester_27
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 год назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: 1-е место в приватнике на 888pokerНаграда: 1-е место в приватнике на PokerMatch
На сайте: 3 года
Сообщения: 477

Dirty Dimas сказал:

Nester_27 сказал:

Думаю, ти просто мало чим займався. Спробуй грати на незначущі для тебе суми. Емоції від програшу завжди негативні. А від програшу власних грошей невідомо кому - то взагалі зашквар. А дурень ти чи ні - тобі вирішувати.

 

Я думаю що сумма не має значення. Рано чи піздно наступить момент коли ти попливеш и от тоді настане фатальна дупа в плані емоційного стану. А займався я багато чим. Навіть коли препод у вузі мені варив мізки і змушував 10 разів перобляти креслення, а кожен раз коли я його переробив він казав "єто фсьо ху*та, передєлывай", а потім "я такого не говоріл". Згадую його як дитячий ропіт у порівнянні з цією грою. 

 

Коли сума незначна, й тобі не шкода її втратити, й ти добровільно на це йдеш, то які негативні емоції можна відчувати? Хіба коли купуєш сигарети, то відчуваєш негатив через те, що вбиваєш себе? 

А щодо креслення - найкращі олівці, казав мій препод, це Кохінор, і лише дерев’яна лінійка) відступ від деталі до обозначєнія - 10мм, розріз 45 градусів.  Теж мене задрачував, було діло. Але іспит склав на 5 всеж.

 

Кричалка наверх