UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

Cпеціальний WSOP фрірол-сателіт для українських гравців на GGPoker

Арчи
Арчи
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 2 года назад. Оффлайн
Новости - моя страсть! Ньюсмейкер сайта
На сайте: 6 лет
Сообщения: 308

WSOP GGPoker

 

Крутезний баунті-турнір в рамках WSOP! Потрапити можна через сателіти від $1 та спеціальний фрірол на GGPoker!
 
В розкладі Світової покерної серії (WSOP) анонсовано грандіозну подію – турнір #7 Million Dollar Mystery Bounty - $1M Top Bounty Prize [Day 2]. Гарантія в ньому становить $10,000,000. Бай-ін лише $210. Потрапити до турніру можна через безліч сателітів на GGPoker з входом від $1.


Старт - 22 серпня о 21:00 (за Києвом).
 
У другий день учасники фінальної стадії зможуть виграти рандомне баунті за вибивання гравців. ТОП-баунті становить $1,000,000.
 
Потрапити на #7 Million Dollar Mystery Bounty українські гравці можуть через спеціальний фрірол:

WSOP Online Depositor Freeroll

  • 19 серпня. Старт о 20:00.
  • Передбачена пізня реєстрація - 2 години.
  • Турнір знаходиться у вкладці "Приватний".
  • Щоб отримати квиток на цей фрірол, необхідно з 11 по 18 серпня включно зробити депозит від $25. Це має бути один платіж. Тобто сума депозитів (кілька депозитів на меншу суму) не враховується. Також не рахується за депозит переказ коштів.
  • Після виконання умов квиток буде зараховано наступного дня.
  • За час проведення акції один гравець може отримати лише один квиток.
  • Термін дії квитків #7 Million Dollar Mystery Bounty – 3 дні.
  • Усі невикористані квитки не підлягають будь-якій компенсації та згорять по завершенню турніру.

 

Фінальний стіл цього турніру транслюватиметься з відкритими картами 27 серпня о 21:00 (орієнтовно) по Києву на каналі GGPoker.tv
 
Зауважимо, що Світова покерна серія (WSOP) проходитиме онлайн з 14 серпня по 25 вересня у найбільшому в світі покер-румі GGPoker. Амбасадори бренду Даніель Негреану та Джейсон Кун взяли участь в анонсі серії, де розповіли про свій шлях до перемоги у WSOP.

 


GGPoker
mitroff
mitroff
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 4 часа назад. Оффлайн
На сайте: 5 лет
Сообщения: 347

Кто нибудь получил билет? Я сделал деп но билета нет. В лобби есть этот турнир и люди регистрируются(

baracuda
baracuda
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 день назад. Оффлайн
На сайте: 6 лет
Сообщения: 539

То же самое пока

Rumata3
Rumata3
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 год назад. Оффлайн
На сайте: 1 год
Сообщения: 1

Гайс, а як ви вносите депозит? В мене карти не пропускають. Я думаю що можна через валютну карту закинуть, але в мене такої немає. Може хтось щось підкаже

mitroff
mitroff
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 4 часа назад. Оффлайн
На сайте: 5 лет
Сообщения: 347

Все норм. Пришел билет, через 24 часа.

Кричалка наверх