UAPOKER
Зарегистрируйтесь или войдите, чтобы получать билеты на фрироллы Info

Бета-версія перекладу сайту українською мовою (спроба №2)

Александр
Александр
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 17 минут назад. Оффлайн
Всезнающий и всемогущий админ сайта
На сайте: 15 лет
Сообщения: 17088

До переходу сайту на новий софт і запуску повноцінної української версії, запустили в режимі тестування переклад сайту українською та англійською мовами.

 

  • Плаваючий віджет перемикання мов знаходиться в лівому нижньому куті сайту.
  • Зникає коли починаєте скролити сторінку, щоб не заважати. 
  • Працює зараз тільки, якщо залогінитися на сайті.

 

Недоліки

 

  • Іноді досить коряво перекладає.
  • Може перекладати із затримкою (залежить від якості Інтернету)
  • Деякі глюки з перекладом кнопок (іноді навіть міняє значення кнопок).
  • Перекладає навіть текст написаний українською, іноді змінюючи його. Актуально, коли будете редагувати свій пост, який ви написали українською, наприклад. 

 

В більшості випадків з цим можна миритися. Деякі глюки спробуємо виправити, але можливості наразі досить обмежені. 

 

Виправлення багів

05.06.2023 - виправили баг із неможливістю зробити чи зберегти коментар. Для цього довелося залишити кнопку "Сохранить" без перекладу. 

 

05.06.2023 - все ж таки вирішили не включати цей функцінал, бо воно таки дуже заважає саме при редакції постів. Можливо активуємо для анонімних користувачів, там воно більш менш нормально працює. Ну і продовжуємо роботу по переходу на новий софт і українську версію. 

Антоха
Антоха
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 7 часов назад. Оффлайн
VIP пользовательНаграда: 1-е место в приватнике на PartyPokerНаграда: 1-е место в приватнике на PokerStarsПобедитель десяти приватников на 888pokerПобедитель трех приватников на Lotos Poker
На сайте: 15 лет
Сообщения: 9333

Так а де воно, з телефона не видно

Александр
Александр
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 17 минут назад. Оффлайн
Всезнающий и всемогущий админ сайта
На сайте: 15 лет
Сообщения: 17088

Антоха сказал:

Так а де воно, з телефона не видно

Працює тільки, якщо залогінитися на сайті. Хочу все ж таки ще потестувати на обмеженій кількості відвідувачів. 

 

Або може якийсь кеш ще не оновився в браузері, бо на сайті кеш скинув. 

 

Ось так виглядає на телефоні. Зникає при скролингу. 

 

dude383
dude383
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 35 недель назад. Оффлайн
Награда: 1-е место в приватнике на PokerStarsНаграда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 9 лет
Сообщения: 1021

Антоха сказал:

Так а де воно, з телефона не видно

Версія ПК і кнопку буде видно. Перемикнувши мову, можна буде знову врубити звичайну версію браузера. Але поки з ЮА розкладкою неможливо відправляти коментарі, потрібно знову перемикатися на ру.

qawsed2
qawsed2
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 21 час назад. Оффлайн
VIP пользовательПобедитель 4-х приватников на 888poker
На сайте: 4 года
Сообщения: 2362

Це жахливо... Перекладає абсолютно все, у т.ч. і пости з коментами російською. І з української на українську також emoji_u1f643.svg

 

Чекаємо на сайт)

dude383
dude383
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 35 недель назад. Оффлайн
Награда: 1-е место в приватнике на PokerStarsНаграда: 1-е место в приватнике на 888poker
На сайте: 9 лет
Сообщения: 1021

Як на мене, то першочергово було б перекласти меню сайту та сторінку з правилами.

Александр
Александр
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 17 минут назад. Оффлайн
Всезнающий и всемогущий админ сайта
На сайте: 15 лет
Сообщения: 17088

dude383 сказал:

Антоха сказал:

Так а де воно, з телефона не видно

Версія ПК і кнопку буде видно. Перемикнувши мову, можна буде знову врубити звичайну версію браузера. Але поки з ЮА розкладкою неможливо відправляти коментарі, потрібно знову перемикатися на ру.

На жаль, ви праві. Це зовсім не підійде. Вимкнув цей функціонал. 

 

dude383 сказал:

Як на мене, то першочергово було б перекласти меню сайту та сторінку з правилами.

Я можу зробити окрему тему з перекладом, але користувачеві доведеться лізти в профіль, щоб її змінити. Окремі сторінки перекладати не зможу, тільки нові створювати. В рамках того софту, що є це буде просто жах, як для користувача, так і для адмінів. На жаль, залишається один вихід — створювати окрему версію (фактично новий сайт). І поступово переносити матеріали. Дві версії будуть дуже різні й будуть існувати паралельно. Я не знаю ще як воно все піде, але я готовий спробувати. 

OLexZTS
OLexZTS
Пользователь оффлайн. Последний раз был на сайте 1 день назад. Оффлайн
Победитель двух приватников на 888poker
На сайте: 6 лет
Сообщения: 780

Коли буде протестований функціонал бета-сайту, то зробіть просто перенесення на цей домен і буде типу ребрендинг і українська мова.  

Кричалка наверх